самозабудова в Кам'янському

Таємнича самозабудова біля міського управління поліції Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь

депутати Кам'янськогоЩо будується на пустирі проспекту Аношкіна, на південь від міського управління поліції? Це питання задали сьогодні депутати міської ради пану Калмикову, директору департаменту комунального майна та земельних відносин Кам’янського.

Днями на тому місці хтось почав земельні роботи та повкладав у свіжі траншеї бетонні блоки. «Це зроблено, щоб потім в суді сказати, що там є фундамент? — висунув версію депутат Левченко, голова постійної комісії з питань екології.- Ніхто будівництво для себе не починає з такого!..»

Пан Калмиков відповів, що не знає, що там за будівництво. На ділянці навпроти міськвідділу поліції буде збудовано церкву, пояснила Юлія Саєнко, начальник міського управління архітектури.

Те ж питання задавали тижнів зо два тому місцеві активісти міському самоврядуванню. Відповідь за підписом Костянтина Сауся, заступника міського голови, не внесла ясності: в Реєстрі дозвільних документів нема інформації про цю земельну ділянку. Тобто, будівництво таємничого об’єкту ведеться без дозволу влади.

Нагадаємо, що земельні ділянки в цьому районі депутати міської ради виділяли начебто під якісь об’єкти. Тепер виявляється, що обранці не знають, що то за об’єкти…