Каменское, левобережный парк

Оновлення лівобережного парку в Кам’янському: новий пляж та нова риба

Масштабну реконструкцію лівобережного парку міське самоврядування анонсувало на наступний рік. Але певні зміни тут вже почали відбуватись.

Автор: Валентин Фіголь

Наприклад, на березі дренажного каналу в районі руїн недобудованого «таджмахалу» виник невеличкий пляж. За допомогою техніки тут  спланували та посипали піском ділянку землі.

Поряд з новим пляжем розташований об’єкт, де базується охоронне підприємство «Цитадель», яке пов’язують з депутатом Миршавкою. На початку літа охоронці прибирали сміття та косили бур’яни на березі каналу біля своєї бази.

Це не єдиний захід щодо розвитку лівобережної зони відпочинку. Є задум, втілений в проекті Бюджету участі: зариблення каналу в районі парку.

На минулому тижні посадовці міського самоврядування збирались на нараду, щоб вирішити, якими породами риб наповнювати водойму. Цю тему також жваво обговорювали депутати міської ради перед вересневою сесією.

Карася вирішили не запускати – поїсть всю мілку живність, включаючи мальків інших риб. З тієї ж причини відмовились від молодняка хижих риб.

Найкраще зарибляти білим амуром та товстолобиком, вважають посадовці. Ці риби виїдають водяну рослинність, поліпшуючи прозорість води.

Зариблення очікується на початку жовтня. Нагадаємо, самоврядування анонсувало масштабну реконструкцію лівобережної зони відпочинку: розширення території парку в напрямку містка через канал, прокладення алей, розміщення нових атракціонів. В 2019 році планувалось розробити проект реконструкції.