жестокое обращение с собакой

Люди і тварини в Кам’янському знову влаштували кривавий конфлікт

Дорослий чоловік розбив голову сусідському собаці. Це була чергова жорстока витівка людини, схильної до агресії та епатажних вчинків, кажуть власники постраждалої тварини. Чоловік стверджує, що намагався захистити від собаки своїх домашніх кіз.

Автор: Валентин Фіголь

Інцидент стався вчора ввечері в провулку Некрасова. За версією дочки власниці собаки, сусід на ім’я Олексій був нетверезий, і з хуліганських мотивів вдарив по голові сокирою дворового собаку. Тварину повезли до ветеринара, де прооперували. Власники викликали поліцію, правоохоронці затримали Олексія і склали протокол про адміністративне правопорушення.

Чоловік раніше погрожував сусідці, конфліктував з іншими сусідами, а одному навіть підкинув у двір козячу голову, розповіли місцеві мешканці. Про нього кажуть, що він був засуджений за вбивство якоїсь жінки сокирою, до того ж психічно хворий, і потенційно небезпечний, бо часто буває нетверезим та агресивним.

Не варто вірити всьому, що кажуть люди, нагадали в поліції: чоловік був засуджений не за вбивство, і ніякого потенційно небезпечного психічного розладу в нього не зафіксовано.

Поліція підтвердила, що патруль виїжджав на виклик громадян щодо побиття собаки. Поліцейська версія подій така. Собака через дірку в паркані між двома господами нападав на сусідських кіз. Щоб захистити своїх домашніх тварин, власник схопив дрючка і вдарив собаку-нападника по голові. Ніякої сокири зі слідами собачої крові тощо в Олексія не знайшли. Правоохоронці поки що розслідують інцидент як хуліганство. Собака наразі жива, але отримала поранення голови та лап, серед яких – рубані та різані, судячи з вигляду, рани.