Кам’янське до опалювального сезону технічно готове, треба знайти грошей на газ

Кам’янське до опалювального сезону технічно готове, треба знайти грошей на газ

Житловий фонд Кам’янського та будівлі комунальної власності готові до прийому теплоносія в опалювальний сезон. Про це говорили посадовці міського самоврядування сьогодні на ранковій оперативній нараді.

Автор: Валентин Фіголь

Пересвідчитись, чи все готове до початку опалювального сезону в будівлях учбових та лікувальних закладів, закликав керівників цих закладів Костянтин Саусь, заступнк міського голови. «Паспорти готовності закладів до зими підписані», – запевнила колег Тетяна Оніщенко, директор департаменту з гуманітарних питань. Те ж саме сказала про лікарні Юлія Манаєнкова, начальник міського управління охорони здоров’я.

Ще на минулому тижні на нараді у міського голови було озвучено готовність до прийому комунікацій опалення в житловому фонді – там теж паспорти готовності будинків підписані, гідравлічні випробування системи проведено.

До успішного початку опалювального сезону лишається заплатити за ліміти на газ для тепловиробників міста, зазначив Олександр Чернишов, перший заступник міського голови. Треба десь знайти в бюджеті міста приблизно 42 мільйони гривень, щоб погасити борги перед «Нафтогазом». Бо «Нафтогаз» нині дає ліміти лише за умови оплати не менш ніж 90% боргу. У Кам’янського відсоток погашення боргу – 87. Оці 3%, що лишились – це 42 мільйони гривень, які треба виділити з бюджету на сесії міської ради 5 жовтня.

Сьогодні починаються засідання постійних депутатських комісій міської ради з розгляду питань порядку денного жовтневої сесії. Ранкове засідання бюджетної комісії було перенесено на п’ятницю. Жовтнева сесія буде як раз «бюджетною»: вона прийматиме зміни до бюджету міста, анонсовані на минулій сесії в міських Програмах розвитку.

На фото: гідровипробування виявили слабкі місця в коммунікаціях опалення.