Кінець потопу в Школі мистецтв

Кінець потопу в Школі мистецтв

Автор: Валентин Фіголь

Авральна частина потопу, який стався минулими вихідними в Школі мистецтв на вул.. Звенигородській, 20, вже позаду, запевнила містян Тетяна Оніщенко, директор департаменту з гуманітарних питань Кам’янського.

Підвал звільнено від води, розповіла посадовець. Електрощитова була затоплена, тому електроенергію в будинку досі вимкнено: треба, щоб фахівці спершу перевірили електророзподільний щит.

Стало відомо й про причину затоплення підвалу. Поряд, на вулиці Звенігородській, стався порив водогону. Вода потекла підземними комунікаціями до будівлі школи, розташованої нижче по схилу, і затопила підвал. Рівень води в підвали на ранок 15 вересня був біля півтора метри.

потоп в Школе искусств Каменского

Як вже повідомляв «Погляд», течію помітили співробітники закладу вдень, 14 вересня, розповіла Ксенія Зубріліна директор КНЗК «Школа мистецтв» КМР. Спочатку почали вручну виносити воду з підвалу, але вода прибувала надто швидко.

Вода в підвал текла просто зі стіни, де виходять труби чи то опалення, чи водопостачання. На початку було невідомо, з яких саме труб – водо- чи теплопостачальних, витікав вміст, визнавали робітники аварійної бригади, які відкачували з підвалу воду. Зранку 15 вересня, відколи вони працювали на об’єкті, рівень води в підвалі впав на метр, а лишалось ще півметра до підлоги.

«В мене двох співробітниць у віці за 50 тільки що забрали на швидкій з гіпертонічним кризом!..» – мало не плакала з тривоги пані Ксенія. Для неї цей аврал – справжнє бойове хрещення, бо директором вона тут всього з минулого літа.