Новий завод з переробки відходів, фестиваль співучих пенсіонерів, та проблеми з напором води в Кам’янському

Новий завод з переробки відходів, фестиваль співучих пенсіонерів, та проблеми з напором води в Кам’янському

Автор: Влаентин Фіголь

Переробку небезпечних відходів хочуть відкрити в Карнаухівці

Про намір спорудити в Кам’янському завод з переробки небезпечних відходів потужністю в 5 тисяч тон на місяць повідомило Товариство з обмеженою відповідальністю «Євроукрсітігрин». Повідомлення опубліковано в Єдиному Реєстрі  оцінок впливу на довкілля. http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4634/reports/b5d6879f15fef447c2f0e571f9a6c035.pdf

В повідомленні сказано, що є ідея побудувати в нашому місті на вулиці Чайковського,3 – район поміж промисловим майданчиком ПХЗ та Карнаухівкою – з переробки небезпечних відходів.

Отже, розпочинається процедура громадського обговорення проекту.

Протягом 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу, громадськість має право надати в Мінекології зауваження і пропозиції до проекту будівництва сміттєпереробного виробництва.

Прикрутили воду на два дні

Дві доби слабкий струмінь води з крана дратував мешканців району вздовж підйому проспекту Свободи. Вода зникла вдень 7 жовтня, потім повернулась, але дуже слабкого напору. В деяких будинках, зокрема, вулиці матросова, на верхніх поверхах води не було зовсім.

Водопостачання налагодилось аж під полудень сьогодні. Аварійники водоканалу відкрили вентиль на вулиці 9 Травня. Кажуть, що притримували воду, щоб дати змогу міській аварійній службі зробити нагальний ремонт в будинку поблизу.

Пісенний фестиваль

Пісенний фестиваль народних колективів, артисти яких – люди похилого віку, відбувся сьогодні в музичному коледжі Кам’янського.

На переспів зібрались пенсіонери не тільки Кам’янського, а й з інших населених пунктів Дніпропетровщини. Літні люди співали народних старовинних пісень, а також виконували музичні композиції часів своєї молодості. Чимало було пісень про війну та пов’язані з нею нещастя.

Захід вийшов, як кажуть «для своїх». В залі публіка була така сама, як і артисти на сцені – пенсіонери, літні люди, активісти ветеранських організацій.

Вітала учасників фестивалю Людмила Тесьолкіна, голова Кам’янського міського осередку ветеранів.