Долю опалення Соцміста та БАМу в Кам’янському вирішить позачергова сесія міськради

Позачергова сесія міської ради Кам’янського, присвячена авралу з опаленням Соцміста, відбудеться 25 жовтня.

Автор: Валентин Фіголь

Про позачергову сесію міської ради попередив сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі Олександр Залевський, секретар ради.

Сесія, за його словами, готується, щоб прийняти рішення щодо організації опалення в Південному районі.

Вже стало очевидним: енергопостачальники не зробили модернізацію електромереж на Соцмісті та БАМі, як мали виконати до початку опалювального сезону.

Склалась така ситуація, що частина помешкань в цих житлових масивах ще не обладнана індивідуальним електроопаленням. Причини різні: чимало мешканців скаржаться, що не встигають оформити в «електромережах» документи, необхідні для переходу на електроопалення.

Раніше міське самоврядування попереджало людей: централізованого опвалення Соцміста та БАМу від котельної «ДніпроАзоту» цього річ не буде, бо надто дорого.

Отже, позачергова сесія має вирішити нагально: яким буде опалювальний сезон на південно-східних житлових масивах Кам’янського.

Очікується збільшення фінансування міської Програми децентралізації опалення на 14,5 мільйонів гривень. Гроші планується направити на підключення житлових будинків з індивідуальним електроопаленням до електромереж.

Можливо, на позачерговій сесії міськради будуть і інші питання, розповів О. Залевський. Він нагадав посадовцям виконавчих підрозділів, щоб підготували ці можливі питання та розіслали їх депутатам міськради якнайшвидше.