Подарунок від коксохіміків та офіційна версія вчорашнього переполоху в Кам’янському

Подарунок від коксохіміків та офіційна версія вчорашнього переполоху в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Нове медичне обладнання – приклад співпраці міського самоврядування з промисловістю

В пологовому відділенні Кам’янської міської лікарні №9 сьогодні провели презентацію нового медичного обладнання, яке допоможе лікарям ефективно боротися за здоров’я новонароджених.

Для єдиного в місті пологового відділення було закуплено три неонатальні пристрої для фототерапії НО-АФ-LED, які призначені для лікування гіпербілірубінемії новонароджених, та два сповивальних столи з підігрівом.

Необхідне обладнання було придбано за кошти ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод».

«Ми тісно співпрацюємо із нашим промисловим підприємством, і я вдячний керівництву заводу за те, що вони допомагають вирішувати соціально важливі питання у Кам’янському», – зазначив міський голова Андрій Білоусов.

Поліція повідомляє офіційну версію спецоперації, яка проходила вчора вдень в центрі міста

Тимчасом ГУНП в Дніпропетровській області повідомило, кого затримували вчора силовики в камуфляжі на вулиці Широкій, поряд з майданом Героїв.

Під час поліцейської операції за участю спецпризначенців «КОРД» затримано членів злочинної групи, які підозрюються в тому, що залякували фермерів та підпалювали їхнє майно.

Раніше судимі чоловіки віком 25, 26 та 28 років підозрюються у скоєнні хуліганства, підпалу, розбійних нападів та вимаганні грошових коштів у аграріїв та підприємців Верхньодніпровського і Криничанського районів.

22 жовтня поліцейськими управління стратегічних розслідувань спільно з працівниками «КОРД» було затримано трьох членів злочинної групи. Якраз затримання двох з групи й могли бачити люди опівдні на Широкій, де правоохоронці зупинили автомобіль і поклали на землю двох пасажирів «Тойоти камрі».

За місцем мешкання підозрюваних та в автомобілях були проведені обшуки, в ході яких вилучено балаклави, перчатки та зброю, яка використовувалась під час вчинення злочинів.

Документування групи почалось із вчинення ними у вересні 2019 року хуліганства із застосуванням зброї. Під час нападу вони спричинили місцевому жителю вогнепальне поранення. В ході розслідування було встановлено, що мешканці Дніпропетровської області згрупувалися для вимагання грошових коштів у фермерів та можуть бути причетні до ряду резонансних злочинів.

Слідчі дії проводилися в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).