Тактика та стратегія опалення в Кам’янському

Тактика та стратегія опалення в Кам’янському

Поки слюсарі «Тепломереж» запускають останні недогріті житлові будинки і випускають повітряні бульбашки з тепломереж, міське самоврядування планує, яким буде опалення в Кам’янському за 3 роки.

Автор: Валентин Фіголь

ЄДС приймає заявки про недогрів

У Кам’янському Єдина диспетчерська служба з 8 листопада приймає заявки від мешканців, у яких в помешканнях недостатньо теплі радіатори централізованого опалення.

Оператори ЄДС обіцяють оформити заявку і передати її комунальному підприємству «Управляюча компанія з обслуговування житлового фонду». Заявнику лишається дочекатися приїзду комісії, яка складе акт про недогрів. На підставі акта споживачеві проведуть перерахунок.

Зателефонувати в ЄДС можна за номерами: 067-007-1546, 067-009-1546, 067-011-1546, 067-444-1546.

Також з проблемами у функціонуванні системи централізованого теплопостачання містяни можуть звертати в Центри надання адміністративних послуг, де знаходяться представники КП «УКОЖФ».

Графік роботи:

понеділок-четвер: 8:00-12:00, 12:45-17:00;

п’ятниця: 8:00-12:00, 12:45-15:45;

субота: 8:00-12:00.

Децентралізація за 3 роки

Правобережну частину міста планується перевести на індивідуальне електричне опалення протягом найближчих 3 років. Про це ще на листопадовій сесії міської ради розповідав Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського. За цей час енергетиками буде зроблено адекватну модернізацію зовнішніх електромереж, повідомив він.

Детальніше про те, як буде проходити децентралізація опалення в центральній частині міста, розповів директор департаменту житлово-комунального господарства і будівництва Кам’янської міської ради Олег Максименко.

«На даний момент департамент розробляє детальну програму поетапного відключення жителів центральної частини Кам’янського від централізованого теплопостачання терміном реалізації в три роки. До березня 2020 року програму буде затверджено і представлено в засобах масової інформації, опубліковано адреси і рік, (2020, 2021, 2022) в якому будинок буде відключено від централізованого теплопостачання і переведено на електроопалення.

Також, як і зараз, для жителів мікрорайонів Соцмісто і «БАМ» місто буде за свої кошти докуповувати у ДТЕК «Дніпровські електромережі» додаткові кіловати на квартири, збільшуючи потужності для однокімнатних на 1 кВт, двокімнатних на 1,5 кВт, трикімнатних і більше – на 2 кВт. Питання лише в тому, що цей процес буде поступовим – роботи на кожній адресі проводитимуться в зазначений термін.

Якщо будинок стоятиме в графіку на відключення, наприклад, на 2022 рік, то раніше зазначеного терміну його не зможуть забезпечити додатковими кіловатами. Споживачі, які вже зараз докуповують кіловати за власний рахунок і з якихось причин не можуть чекати, повинні знати, що коли їхній будинок відключать від опалення та проведуть модернізацію мереж згідно із зазначеними в програмі термінами, за кошти міського бюджету їм ще раз збільшать потужність на 1кВт для однокімнатних, 1,5 кВт для 2-во кімнатних, тощо», – сказав Олег Максименко.