«Замінована» школа №44 та несправжній «співробітник Облгазу» в Кам’янському

«Замінована» школа №44 та несправжній «співробітник Облгазу» в Кам’янському

Чергове повідомлення про вибуховий пристрій в школі виявилось даремним: «замінування» було несправжнім. Як і «працівник Облгазу», який відвідував сьогодні пенсіонерів на вулиці Матросова.

Автор: Валентин Фіголь

«Мінери» зірвали навчання

Повідомлення про замінування школи № 44 на території Дніпровського району м. Кам`янське надійшло 27 листопада близько 12години 37 хвилин. З навчального закладу евакуювали учнів та працівників. Потім в соцмережах батьки обговорювали ситуацію і переживали, що в школі лишились забуті в поспіху речі.

На місці події працювали слідчо-оперативна група, групи реагування патрульної поліції Дніпровського ВП, кінологи, вибухотехніки та рятівники.

Правоохоронці обстежили приміщення навчального закладу та прилеглу територію . Вибухонебезпечних та підозрілих предметів не виявлено.

Фальшивий візітер «Облгазу»

Ще одна пригода трапилась з пенсіонерами, що живуть в будинку №74 по вулиці Матросова. Пригода трапилась вчора, але стало про неї відомо лише сьогодні: жінка похилого віку рознервувалась після пережитого і тільки наступного дня повідомила про підозрілий візит.

Отже, 25 листопада, приблизно о 10 годині, до жінки 1941 року народження прийшов незнайомець. Подзвонив, назвався представником Облгазу, показав якесь посвідчення, де була начебто якась фотографія і написано ніби «Облгаз». Жінка відчинила, зайшов чоловік в сірому одязі, схожому на спецодяг, і в’язаній шапці. Господиня зауважила ще чорні начищені до блиску черевики.

Візитер пройшов на кухню – і до плити: отака труба вже нестандартна, давайте 370 гривень (пенсіонерам – знижка). Жінка відповіла, що грошей немає, а от зараз прийде син – у нього є. «Ну, то я повернусь після 14 години!» – промовив гість, і поцікавився, чи живуть в під’їзді ще пенсіонери. «Тут всі – пенсіонери», – відповіла господиня і випровадила невідомого.

«Біс його знає, навіщо я йому відчинила! – розповідала журналісту жінка. – А потім злякалась, що торохне по голові і не вб’є, а паралізує…» І жінка збрехала про сина, який ось-ось прийде…

Потім чула, що візитер стукав ще до когось нагорі, а ще нагорі йому відчинили, щось гиркнули і хряпнули дверима.

Жінка зателефонувала в Міськгаз. Їй сказали, що візитер – певно, шахрай, але не їхній співробітник.

«Представник» не повернувся.

Надвечір, спілкуючись із сусідками, вона з’ясувала, що таємничий «представник» приходив не лише до однієї пенсіонерки.

Подібні випадки відомі поліції й раніше, розповіла Олена Тімченко, прес-офіцер поліції в Камянському. На жаль, люди повідомляють про подібні випадки надто пізно. А треба одразу телефонувати до поліції – по «гарячих слідах» зловмисників ловити легше. І легковажна довірливість громадян не перестає дивувати, відзначають поліцейські.