У колишнього «Міськводоканалу» Кам’янського – новий гендиректор

В новий рік водопостачальне підприємство Кам’янського увійшло з новим генеральним директором. На посаду генерального директора «Міськводоканал» призначено Антона Анатолійовича Полюляха.

Автор: Валентин Фіголь.

Про нього поки що відомо небагато: останні три роки Антон Пелюлях працював начальником відділу матеріально-технічного забезпечення на КП ДОР «Аульський водовід» . Йому в цьому році виповниться 35 років,  одружений, має двох доньок. Дружина – Ольга Полюлях – працює в поліції Кам’янського.

Антон Полюлях мешканець нашого міста, тут грав у футбол за команду «Сталь-2» в юнацькі роки. За статистикою ФФУ зіграв щонайменше 25 офіційних матчів у Юнацькій футбольній лізі та 11 у Асоціації аматорського футболу.

Фото з сайту https://footpass.ffu.ua/

Нагадаємо, що міська рада Кам’янського на сесії 24 грудня передала КВП КМР «Міськводорканал» у власність територіальної громади Дніпропетровської області.

Водоканал передається області цілою юридичною особою, розповідали працівникам підприємства керівники міста та обласної ради на зустрічах в грудні. Передається майно, бази даних клієнтів, боргові зобов’язання. Переводиться на нове підприємство і персонал з майже 800 осіб. Для колективу нічого не зміниться, обіцяли посадовці. Навіть може бути краще, бо нові власники обіцяють підняти тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

Міське самоврядування Кам’янського ще під кінець минулого року заявило про необхідність передачі підприємства на баланс області в зв`язку з великими боргами, які накопичені впродовж десятиліття. Підприємство перебуває в стадії судового розгляду справи про банкрутство.

Це вже не перше призначення колишнього футболіста на посаду керівника водоканалу. У лютому 2016 керівником цього підприємства призначили «антикризового менеджера» Кирила Савченко, що у юності грав у футбол. Попри численні заяви Савченко про «антикризову програму» та дієві заходи, підприємство так і не вийшло з боргів. Влітку 2017 року Кирило Савченко залишив займану посаду.