Популярність рукоділля в Кам’янському зростає, відзначають майстри

Популярність рукоділля в Кам’янському зростає, відзначають майстри

Мешканці Кам’янського стали активніше цікавитись рукоділлям, як способом прикрасити своє життя. Про це говорили учасники виставки виробів народних майстринь «Снігові фантазії», яка відкрилась сьогодні на Соцмісті.

Автор, Валентин Фіголь.

Виставка робіт місцевих майстринь рукоділля Ганни Голубовської та Єлізавети Полонської відкрилась в перший день зими в бібліотеці на вул.. Менделєєва, 5а.

Авторки до останньої миті тримали інтригу, закривши стенд чорною тканиною. Іншого кольору не було, зізнались майстрині.

В експозиції були представлені сувеніри та прикраси, виконані у властивій майстриням техніці. В Ганни Голубовської це м’які іграшки, ляльки, оздоби з тканини. В Єлізавети Полонської – предмети домашнього вжитку, оздоблені петриківським розписом.

Дорослі й діти з цікавістю розглядали авторські вироби, задавали питання щодо техніки виконання, ділились враженнями, робили одне одному подарунки.

Відвідувачі виставки оцінили те, що експонати можна придбати в авторів.

Останнім часом у людей чимдалі зростає цікавість до рукоділля, відзначили молоді майстрині. Люди починають самі щось робити руками, охоче купують авторські роботи, як подарунки чи сувеніри. «Багатьом подобається те, що предмет, який вони придбали, унікальний, і існує в одному екземплярі», – зазначила Г. Голубовська.

«Рукоділля прямо стосується національної культури», – нагадала Є. Полонська.