Про деякі малопомітні видатки міського бюджету Кам’янського

Деякі видатки міського бюджету можуть здатися незначними та малопомітними в загальній 2,5-мільярдній масі видатків. Але вони наочно показують, за що ще платить громада.

Автор: Валентин Фіголь.

Утримання «своїх»

Про основні доходи та видатки міського бюджету «Пильний погляд» розповідав минулого тижня на прикладах виконання бюджету за 9 місяців 2019 року.

Окремо варто згадати про видатки, які самі депутати часто називають нелогічними та навкруги доцільності яких часто виникають суперечки.  

По-перше, це кошти, спрямовані на підтримку власних комунальних підприємств – так звані внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання комунальної форми власності.

Слово «комунальної» означає, що ці підприємства були утворені комуною, тобто громадою міста, для задоволення потреб населення в послугах, які заведено називати комунальними: обслуговування житлових будинків, опалення, водопостачання та каналізації, прибирання та утилізації сміття тощо.

За даними департаменту економічного розвитку міської ради, за I півріччя 2019 року прибуток отримали 10 підприємств комунальної форми власності (40,0% від загальної кількості) в обсязі 1,3 мільйон гривень, в той час, як інші 15 підприємств спрацювали збитково, сума збитків становить 172,5 мільйонів гривень, що в 134,3 рази перевищує отриманий прибуток. При цьому, 52,6% (90,8 млн. грн..) від загального обсягу збитків — має КП КМР «Тепломережі».

Деякі комунальні підприємства в 2019 році навіть погіршили свої фінансові показники, у порівнянні з минулим роком. Так, КП КМР «КАТП 042802» (вивезення побутового сміття, пасажирські автотранспортні перевезення) за I півріччя 2018 року мало чистий прибуток 890,5 тис. грн., а за I півріччя 2019 року – 24,6 тис. грн. Також, КП КМР «Комунальник» (опікується міським звалищем), мало за I півріччя 2018 року чистий прибуток в обсязі 349,5 тис. грн., а за аналогічний період 2019 року — 47,8 тис. грн.., сплата до бюджету відсутня.

Отже, місто щороку виділяє громадські гроші для комунальних підприємств – щоб вони могли й далі працювати.

На внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання за 9 місяців цього року було спрямовано 61,1 мільйон гривень, з них:

— КВП КМР «Міськводоканал» − 30,9 млн. грн.;

— КП «КАТП 042802» − 16,8 млн. грн.;

— КП КМР «Тепломережі» — 3 млн. грн.;

— КП КМР «Трамвай» − 2 млн. грн.;

— КП КМР «УКОЖФ» — 2 млн. грн.;

— КП КМР «Центральний парк культури та відпочинку» – 2 млн. грн.,

— КП КМР «Транспорт» — 1,97 млн. грн.;

— КЖЕП КМР «Оріон» — 1 млн. грн.;

— КП КМР «Екосервіс» – 1 млн. грн..

— КП КМР «Лівобережний парк» − 257 тис. грн..;

— КП КМР «Містшляхсервіс» − 100,0 тис. грн.

Як бачимо, громада продовжує давати гроші навіть таким давно ліквідованим через банкрутство комунальним підприємствам, як «Оріон»: місто змушене погашати борги створених громадою підприємств.

Допомога «чужим»

Інша категорія малопомітних видатків міського бюджету – благодійна допомога державним установам, що розташовані на території міста. Ці установи мають фінансуватись на всі потреби з державного бюджету. Але державного фінансування виявляється замало, і посадовці звертаються по допомогу до міського самоврядування.

За січень — вересень 2019 року за рахунок коштів міського бюджету надано кошти до бюджетів вищих рівнів на загальну суму 4,4 мільйони гривень, а саме до:

обласного бюджету спрямовано кошти субвенції в обсязі 220 тис.грн, на:

— проведення заходів по забезпеченню екстреної медичної допомоги
та медицини катастроф на придбання запасних частин та витратних матеріалів для автотранспорту – 150 тис. грн.;

— створення і використання матеріальних резервів для запобігання
та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків – 20 тис. грн.;

— заходи та роботи з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення – 50 тис. грн.

До державного бюджету спрямовано субвенції на загальну суму
4,2 млн. грн., на забезпечення:

— Кам’янського відділу поліції ГУ Національної поліції
в Дніпропетровській області оргтехнікою, компʼютерним обладнанням, пально-мастильними матеріалами, запасними частинами для автотранспорту, мастилом, оливою, акумуляторами, легковим автомобілем спеціалізованого призначення у сумі 2 млн. грн.;

—  Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області паливно-мастильними матеріалами, запасними частинами для автотранспорту, спеціальною технікою у сумі 1 млн. грн.;

— державної установи «Кам’янська виправна колонія (№34)» на придбання будівельних матеріалів та проведення ремонтних робіт дитячого будинку, створеного у державній установі «Кам’янська виправна колонія (№34)», у сумі 200 тис. грн.;

— Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України на придбання спеціального покриття підлоги спортивних залів (гімнастичні мати) та двох LED-телевізорів — у сумі 100 тис. грн.;

—  1 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України
у Дніпропетровській області на розвиток та оснащення міської оперативно-рятувальної служби цивільного захисту сучасною аварійно-рятувальною та пожежною технікою і спеціальним обладнанням та придбання обмундирування у сумі 500 тис. грн.;

—  Кам’янського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній воєнкомат) на паливо-мастильні та будівельні матеріали у сумі 200 тис. грн.;

— військової частини А4608 на забезпечення металевими конструкціями для побудови накриття автотехніки, оргтехнікою (комп’ютерами, комп’ютерним обладнанням) у сумі 200 тис. грн.

Депутати, обговорюючи ці витрати, зазвичай погоджуються з тим, що названі державні служби обслуговують населення міста – отже, отримують від нього гроші.