Рятувальники в Кам’янському отримали від мешканців міста захисний одяг

Про грошову допомогу міста правоохоронцям та рятувальникам «Пильний погляд» розповідав вчора. Сьогодні рятувальникам урочисто презентував придбані за громадські гроші спецкостюми міський голова Андрій Білоусов.

Автор: Валентин Фіголь.

5 грудня біля будівлі Кам`янського міського управління ДСНС  відбулась церемонія вручення пожежного захисного одягу особовому складу рятувальників. Одяг, який сьогодні презентовано, був закуплений в цьому році за кошти місцевого бюджету для 1-го державного пожежно-рятувального загону Кам’янського. На це витратили пів мільйона гривень.

Після урочистого вручення спецодягу рятувальники влаштували показовий виступ. Пожежні демонстрували швидкісне вдягання бойового одягу, розгортання рукава, в’язання мотузки на постраждалого та підтягування в повному бойовому спорядженні.

Маленьких гостей із середньої загальноосвітньої школи № 30 міста рятувальники ознайомили зі спеціальним пожежно-рятувальним обладнанням, обмундируванням та автомобілем, який виїжджає за викликом туди, де сталася пожежа або необхідна допомога фахівців Служби порятунку.