Новорічні подарунки від міського самоврядування Кам’янського дітям та поліцейським

Новорічні подарунки від міського самоврядування Кам’янського дітям та поліцейським

Автор: Валентин Фіголь.

Святкування Нового року в Кам’янському вже йде повним ходом. Сьогодні Дід Мороз та Снігуронька одночасно завітали до будівлі міської ради та до Центру дитячої творчості. В міськраді новорічні персонажі привітали посадовців самоврядування, а в Центрі відбувся концерт для дітей пільгових категорій.

Для малечі актори Центру зіграли новорічну казку і влаштували концерт. Від міського самоврядування діти отримали подарунки.

У вестибюлі Центру саме працює виставка дитячих малюнків на теми Нового року та Різдва.

Подарунки до майбутніх свят отримали також правоохоронці. Міський бюджет виділив цього річ 2 мільйони гривень на придбання обладнання для поліцейських. Серед придбаного – новий автомобіль. Його сьогодні передав поліцейським Андрій Білоусов, міський голова. Він разом з начальником міського відділу поліції Андрієм Пінчуком влаштували тест-драйв автомобілю навкруги будівлі колишнього Заводського РВ міліції.

Автомобіль «Рено» буде використовуватись слідчо-оперативною групою, розповів А. Пінчук. Він пообіцяв, що поліція буде й надалі виконувати свої обов’язки.

Починаються зимові свята, зауважив начальник поліції. Поліція цього року, як і раніше, працюватиме в посиленому режимі в святкові дні. Мешканці Кам’янського святкують приблизно однаково останні чверть століття, з точки зору поліцейських. Хіба що в останні роки люди стали більше виходити на вулицю, відвідувати масові святкові заходи, – відзначають досвідчені правоохоронці. А правопорушення протягом зимових свят кам’янчани скоюють приблизно одні й ті ж з кінця минулого століття: хуліганства, квартирні крадіжки… Серед виключень – пригода в позаминулому році, коли сталася пожежа в будівлі міськради через ракету, що влетіла у вікно кабінету.