Деякі підсумки новорічних гулянь в Кам’янському

Новий рік та Різдво в Кам’янському минули порівняно спокійно. Але не без постраждалих об’єктів благоустрою.

Автор: Валентин Фіголь.

Відносно спокійно відгуляли Новий рік та Різдво біля центральної ялинки Кам’янського, діляться враженнями охоронці міськради. Була одна незначна сутичка на майдані Калнишевського, але поліція швидко посадовила ворохобників в патрульні екіпажі і повезли геть. Та ще двоє дорослих чоловіків біля ганку міськради посеред ночі намагались перекричати одне одного – хто був в АТО… Їм допомагали жінки, які були з ними. Охоронцеві довелось вийти на ганок і зробити зауваження. Компанія пішла собі, перегукуючись на ходу.

Різдво стало фатальним для псевдотопіарія «олень» на клумбі перед міськрадою. Його завалили знову, причому потрощили ноги пластикової фігури.

Зелені фігури, встановлені на клумбі в 2018 році, одразу стали предметом паломництва прихильників фотосесій опен-ейр. Люди повитоптували газон навколо фігур, кілька разів ламали та завалювали їх – ведмедя в минулому році довелось ремонтувати, міняти «шубу».

«На велосипедах їздять хлопці по газону! – бідкається охорона. – Робимо зауваження, слухають, але приїздять інші, з дитячими колясками…»

Окрім «оленя» на центральній клумбі, на проспекті Свободи можна побачити свіжо розбиті урни. Сміття змерзлось, тому його поки не розвіяло вітром.