Передноворічні аврали комунальників Кам’янського: про мокре та слизьке

Взимку аварійні ситуації з поривами комунікацій набувають особливої гостроти. Бо рідина на морозі стає небезпечною ожеледицею.

Автор: Валентин Фіголь.

Вже 5 діб тече каналізаційний, судячи з аміачних пахощів, потік в районі перетину вулиць Ціолковського та Гайдамацької. Каламутний потік тече вулицями та провулком в Самишину балку. Як було тепліше – пахтіло лайном дужче. Підтягло морозцем – стало слизько на дорозі…

Комунальники повідомили, що на вулицю Гайдамацьку вже поїхала аварійна бригада – ліквідовувати каналізаційну повінь біля насосної.

Та сама картина – в районі перетину вулиць Гайдамацької та Каштанів. Фекалії течуть з-під кришки каналізаційного колодязя вулицею Каштанів.

Місцеві мешканці запевняють, що звертались до міської диспетчерської служби, і чекають, поки водоканал виконає заявки.

На Гайдамацькій, таким чином, мокро і без опадів. Поки одні комунальники збираються ліквідувати аварію, інші комунальники посипають вулиці піском, щоб рідина не перетворила їх на каток.

Традиційно тече провулком та вулицею Сагайдачного. Тут регулярні потоки зруйнували дорожнє покриття до старовинної кам’яної основи.

Цього разу джерело витікання – аварія на тепломережі вище провулку Сагайдачного. Ааврійники «Тепломереж» вже працюють на об’єкті.