Пенсіонери в Кам’янському почали святкувати Різдво

Різдвяні святкові заходи проводили сьогодні соціальні працівники для пенсіонерів. Такі зустрічі з мистецтвом та спілкування в терцентрі дають сили жити, зізнаються літні люди.

Автор: Валентин Фіголь.

«Якби сюди не ходила, то вже б і не ходила!» — так каже про свої візити до територіального центру з надання соціальних послуг Світлана Прокудіна, співачка з народного ансамблю «Берегиня». Сьогодні ансамбль вітав з зимовими святами відвідувачів терцентру Заводського району. Бабусі співали про молодість, про зиму, про Різдво, кохання… Пенсіонери слухали, аплодували, сміялись та плакали.

Потім було частування гостей, організоване працівниками терцентру. Тут регулярно годують гарячими обідами літніх людей, а в святкові дні – святкове частування.

Терцентр часом стає чи не єдиним джерелом спілкування для літніх людей. Люди приходять сюди, бо потребують товариства, уваги. Працівники центру влаштовують для своїх відвідувачів різні розваги: ігри, концерти, зустрічі з цікавими людьми, лекції. Причому, пенсіонери самі беруть участь в організації цих розваг: наприклад, майструють якісь сувеніри, а потім влаштовують виставки свого рукоділля.

Терцентри в цьому році були відремонтовані, отримали нове устаткування – сучасні телевізори, наприклад.

Відбувається адміністративна реформа в місті, ліквідуються районні адміністрації. І територіальні центри з надання соціальних послуг будуть підпорядковані новоутвореному департаменту соціальних питань.