Нові члени виконкому та нові пелетні котельні для лікарень в Кам’янському

Засідання виконавчого комітету міської ради відбулось 29 січня. Серед питань порядку денного – оновлення складу міськвиконкому та погодження намірів приватного інвестора будувати котельні для автономного обігріву бюджетних установ.

Автор: Валентин Фіголь.

Нових членів міськвиконкому представили на початку засідання. До складу виконавчого комітету увійшла Тетяна Фріске. В минулому вона була головою селищної ради Карнаухівки. В результаті адміністративної реформи Карнаухівка увійшла до складу територіальної громади Кам’янського як старостинство. Замість селищної ради у них – відділ інфраструктури під головуванням Анастасії Котляр, колишнього секретаря селищної ради. Відтепер Т. Фріске – староста Карнаухівки і член міськвиконкому.

Тетяна Фріске, староста Карнаухівки

Також у складі комітету відбулась заміна по партійній квоті «Батьківщини». Замість вибулої Н. Єфремової, викладача ДДТУ, членом виконкому став Олександр Репетій, директор приватного автопідприємства «Матеріал-Сервіс».

Олександр Репетій, новий член виконкому від «Батьківщини»

Серед питань порядку денного було додаткове, яке не обговорювали на дорадчій нараді 27 січня. Це питання – визначити інвестором для будівництва автономних котелень та надання послуг опалення побутової та соціально-культурної сфери міста Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРЕЙД ІНВЕСТ ХОЛДИНГ». Виконком погодив намір інвестора щодо котельних для двох лікувальних закладів міста.

Наміри інвестора відповідають планам міського самоврядування – децентралізувати опалення в Кам’янському протягом ближчих 2-3 років. Про це нагадав присутнім Олександр Чернишов, перший заступник міського голови. Будувати автономні пеллетні котельні для обігріву бюджетних закладів – ініціатива міського голови Андрія Білоусова, нагадав О. Чернишов.