Поліцейські заходи і знайомство з аутизмом в Кам̓янському

Поліцейські заходи і знайомство з аутизмом в Кам̓янському

Поліція впіймала «псевдогазовиків», пограбувавших громадянина в січні. А школярів Кам̓янського сьогодні знайомили з особливостями поліцейської служби та особливостями спілкування з людьми, які страждають від аутизму.

Автор: Валентин Фіголь.

Поліція затримала двох зловмисників, підозрюваних в розбійному нападі під виглядом працівників «міськгазу», вчиненому в січні 2020 року. 

Тоді 34-потерпілий розповідав, що до нього в підїзді будинку підійшли двоє незнайомців в одягу, схожому на спецодяг газопостачальників. Погрожуючи жертві предметом, схожим на пістолет, зловмисники пограбували його, забравши гроші.

Поліція затримала двох раніше засуджених громадян віком 24 та 32 роки. В одного з них в помешканні під час санкціонованого обшуку знайшли гранату Ф-1, 3 пневматичних пістолети, пневматичну рушницю з оптичним прицілом, револьвер Флобера, гроші та наркотики.

Затриманим оголошено про підозру у вчиненні розбійного нападу.

Сьогодні поліцейські влаштували День відкритих дверей в міському відділі Нацполіції. Запросили старшокласників, щоб розповісти їм про поліцейську службу.

Представники різних поліцейських підрозділів – карного розшуку, патрульної служби (превенції, як зараз називають колишніх патрульних та дільничих поліцейських), експертної служби тощо.

Школярі познайомились із спорядженням та озброєнням поліції, приміряли на себе амуніцію, потримали в руках зброю, змогли під керівництвом фахівців розібрати та зібрати пістолет, автомат.

Діти познайомились із можливостями працевлаштування до поліції, а також з умовами вступу до вищого навчального закладу МВС в Дніпрі.

Тимчасом інші школярі в юнацькому відділі бібліотеки знайомились із такою проблемою, як люди-аутисти. До бібліотеки завітав громадянин США Білл Патерсон, який відомий тим, що зміг, будучи аутистом, адаптуватись до соціуму, і тепер навчає інших людей, як жити з аутизмом та поряд із аутистами. Білл живе в родинах з дітьми-аутистами, навчаючи членів родин створювати для незвичайної дитини умови до розвитку.

З аутичними дітьми треба спілкуватись, включати їх до активного спілкування, акцентує пан Патерсон свій досвід. Якщо аутиста ігнорувати, його відчуженість від оточуючих буде посилюватись.