«Секретний елеватор» в Кам’янському: директор заявляє про готовність захистити об’єкт в суді

«Секретний елеватор» в Кам’янському: директор заявляє про готовність захистити об’єкт в суді

Керівництво приватного підприємства «КИ.МОД» має намір в суді довести законність роботи елеватора в Кам’янському, діяльність якого заблоковано правоохоронцями.

Інформацію про елеватор, який нібито нелегально працював на Дніпропетровщині, розповсюдила прес-служба СБУ в лютому https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/7125#.JBY0K4PE.dpbs

В повідомленні  йшлося про те, що група зловмисників організувала на Дніпропетровщині нелегальний бізнес: побудували з порушеннями закону елеватор на 5 тисяч тон зерна і протягом 2019 року без належних документів гендлювали збіжжям. Обіг «секретного елеватора» за рік становив 90 мільйонів гривень, тож правоохоронці зауважили, що зловмисники сховали від держави десь 20 мільйонів гривень не заплачених податків.

«Майновий комплекс вилучено», – повідомила прес-служба СБУ.

Справу проти елеватора сфабриковано, щоб відібрати підприємство в інтересах третіх осіб. Так вважає Наталія Кірсанова, директор приватного підприємства «КИ МОД» з Кривого Рогу. За її словами, повідомлення СБУ стосується елеватора, розташованого в Кам’янському, на території поряд з вантажним причалом на північ від ділянки відвалів ДМКД, по сусідству з «Демосом» та «Блок ЛТД».

На минулому тижні керівництво «КИ МОД» виступило в ЗМІ, заявляючи про спробу відібрати елеватор, і про можливу участь у цьому правоохоронців. http://www.citynews.net.ua/ukrainenews/83218-kompanija-kimod-zajavljaet-o-rejderskom-zahvate-silovikami-porta-i-jelevatora-na-dnepropetrovschine.html

В телефонній розмові Н. Кірсанова підтвердила намір захищати об’єкт і довести в суді, що елеватор був збудований і працював законно.

Елеватор розташований на території причалу, який «КИ МОД» орендує у власників ДМК, повідомила пані Кірсанова.

Справу про елеватор розглядає Індустріальний районний суд Дніпра. Сьогодні відбулось чергове засідання. «Пильний погляд» нагляне за перебігом справи.

Одне можна сказати вже зараз: існування і діяльність елеватора не були таємницею для сусідів. Дорогу до елеватора показували і розповідали всі, кого автор зустрів на північній окраїні промислового майданчика ПХЗ.