У лікарні Дніпра помер кам’янчанин, якого госпіталізували з підозрою на коронавірус (ОНОВЛЕНО)

Камянчанин, якого госпіталізували з підозрою на коронавірус, помер в лікарні Дніпра, про це повідомляє видання «Наше місто». За власними даними видання, чоловік був доставлений у лікарню в критичному стані. Цю інформацію офіційно підтвердили на сторінці Департаменту охорони здоров’я Дніпровської міської ради.

За офіційної інформації йому було 47 років. Чоловік помер близько 20.00 в інфекційному відділенні КНП «Міська клінічна лікарня №21». Напередодні у чоловіка взяли аналізи на наявність COVID-19, результати очікуються найближчим часом.

Раніше стало відомо, що чоловік повернувся з відпочинку у Єгипті, почувався погано, але довгий час за медичною допомогою не звертався, поки стан здоров’я не став важким.

Як вже повідомлялось раніше, сьогодні в другій половині дня стало відомо про першого підозрюваного мешканця Кам’янського, у якого виявили симптоми хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом.  Для підтвердження діагнозу та лікування, хворого відправили на тестування до Дніпра, у лікарню №21.

Читайте також: