У Кам’янському ще 4 хворих на COVID-19 , а ДМК стає епіцентром ураження коронавірусом (ОНОВЛЕНО)

У Кам’янському ще 4 хворих на COVID-19 , а ДМК стає епіцентром ураження коронавірусом (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні стало відомо про ще 4 хворих на COVID-19 у нашому місті, один з яких працівник  ПАО «ДМК».

Серед нових хворих двоє чоловіків 40 років та жінка 43 років. Усі вони були в контакті з тими, хто захворів раніше, та знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів, – повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Пізніше на сайті Дніпропетровської ОДА з’явилась інформація про підтвердження коронавірусної інфекції у четвертого хворого мешканця Кам’янського. Хто ця особа поки що невідомо.

Автор: Валентин Фіголь.

На поточний момент в Кам’янському вже 11 інфікованих коронавірусом, діагноз яких офіційно підтверджений. Половина з них – працівники металургійного комбінату.  

На ДМК після випадків зараження коронавірусом посилено заходи захисту персоналу від інфекції. Водночас власники меткомбінату обіцяють повністю заплатити земельні платежі в міський бюджет, знехтувавши урядовими податковими пільгами.

Цього тижня на ДМК було посилено заходи дезінфекції приміщень підприємства – про це повідомив прес-центр підприємства. Зокрема, в побутових приміщеннях встановлювали розпилювачі-дозатори дезінфікуючих засобів. До цього такі дозатори було встановлено на прохідних, в санчастині та адміністративних будівлях комбінату.

Металурги повідомляють, що отримали досить термометрів, щоб міряти температуру всім робітникам на всій території підприємства. І що заводський штаб з оперативного реагування на вірус з самого початку карантину дбав про забезпечення персоналу засобами захисту.

Про виявлені на підприємстві днями попередні 4 випадки інфікування працівників корона вірусом «Пильний погляд» повідомляв свого часу.

Тимчасом керівництво комбінату, як повідомила прес-служба ДМК, вирішило відмовитись від наданої урядом карантинної пільги. Комбінат заплатить податки на землю і нерухоме майно повністю, перерахувавши до міського бюджету приблизно 20 мільйонів гривень. Металурги пишуть, що вирішили підтримати громаду Кам’янського матеріально в період карантину.

«Хочу висловити вдячність компанії «Метінвест» за надану підтримку і такий відповідальний крок. Дякую за те, що в цей непростий для всієї країни час скористалися нагодою підтримати міський бюджет, а також надаєте нам допомогу, купуючи медикаменти і медичне обладнання, необхідне для боротьби з Covid-19.  Сподіваюсь, що керівники і власники інших промислових підприємств міста наслідують цей приклад»,- зазначив з цього приводу міський голова Андрій Білоусов.

Не лишилася осторонь загальних зусиль і профспілка «Металургів». 15 квітня профспілка «Металургів» подарувала міській лікарні швидкої допомоги 2 спеціальні комплекси, набір французьких змінних фільтрів COVIDEN і перехідники під маски для боротьби з COVID-19. Це спеціальні комплекти спецодягу, який захищає лікарів від вірусу протягом 24 годин.

ДМК досі називають містоутворюючим підприємством Кам’янського.  Сьогодні тут працюють приблизно 9 тисяч осіб персоналу.

Тривають заходи з дезинфекції території міста. Наприклад, сьогодні автомобіль, який поливав розчином узбіччя дороги, проїхав двічі вулицею Лікарняною від перетину з проспектом Аношкіна до закритого нині корпусу стаціонарного відділення колишньої спецмедсанчастини колишнього ПХЗ.