Позачергова сесія міськради Кам’янського проходить в «карантинному режимі» — без публіки та ЗМІ

На сесійне засідання міської ради 3 квітня були допущені тільки депутати. Місцевих журналістів, окрім знімальної групи міського телебачення, до зали не пустили, пославшись на карантинні обмеження.

Автор: Валентин Фіголь.

Позачергову сесію міськради було призначено раптово: депутати отримали проекти рішень лише ввечері 2 березня, напередодні сесії.

Зранку в день сесії біля ганку міськради вишикувались поліцейські в масках. На вході посадовці в масках фільтрували громадян, які намагались увійти до будівлі. «На сесію допускаються лише депутати міськради, — пояснила Світлана Колісніченко, керуюча справами міськвиконкому. – Обмежено кількість людей, бо є умова щодо дистанції між ними, а площа зали обмежена…»

З місцевих журналістів досередини пропустили тільки знімальну групу «МІС-тб». Як пояснила журналістам С. Колісніченко, тому що вони – працівники комунального підприємства…

Журналістів не пускали на сесію на виконання постанови уряду про карантинні обмеження та згідно рішення міської комісії по ТБ та НВ. Щоправда, в протоколі комісії не було знайдено обмежень щодо представників ЗМІ.

Сесія має розглянути низку нагальних рішень – тому її призначено позачергово. Попередньо відомо, що на сесії мали схвалити виділення 13,5 мільйонів гривень на заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Про прийняті рішення буде окрема розмова.