Профілактикою інфекцій займаються влада та поліція в Кам’янському

Дезінфекцію вулиць та житлових будинків продовжують проводити державні та комунальні підрозділи. Тимчасом поліція намагається попередити розповсюдження «епідемії» шахрайств.

Автор: Валентин Фіголь.

За чистоту вулиць…

Масові заходи з дезінфекції території міста почались сьогодні зранку. Учасники дезінфекційних заходів зібрались біля міського управління ДСНС на вулиці Москворецькій.

Спочатку дезінфекції піддадуть місця скупчення людей, розповів присутній на огляді Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського. Це вулиці, тротуари, зупинки громадського транспорту…  Дезінфекції піддано також під’їзди будинків, де мешкають люди, які повернулись з-за кордону, а також інфіковані корона вірусом. Обробка дезінфікуючим розчином буде повторюватись щоденно, підкреслив міський голова.

Сьогодні в дезінфекційних заходах взяли участь 40 осіб, 10 автомобілів: 5 екіпажів рятувальників, 4 екіпажа комунальників та 2 десятки співробітників і патрульний автомобіль Нацполіції.

Обробку дезінфікуючим розчином під’їздів житлових будинків організує і КП УКОЖФ. Як сказано в сюжеті, розповсюдженому прес-службою міськради Кам’янського, дезінфікуючий розчин небезпечний для інфекції, а для людей та тварин – безпечний.

Також дезінфекцію має бути проведено в гуртожитку на вулиці Астраханській, де проживають металурги. Про це повідомив депутат міськради Віталій Чернявський в соцмережі.

…і людських вчинків

Тимчасом поліція проводить свою «дезінфекцію»: намагається не допустити розповсюдження шахрайств певного типу. Адже сьогодні, в умовах карантину, людям можуть пропонуватись різні посередницькі послуги, в тому числі й фінансові. Особливо літнім людям, незвичним до сучасних технологій, може бути спокусливою ідея віддати комусь свою банківську карту – і хай тицьне там куди треба, коли такий ласкавий…

Отже, поліція повідомила сьогодні про розшук жертв зловмисника, який саме запропонував посередництво і обдурив пенсіонерку.

Ще 15 лютого до поліції звернулась 68-річна жінка, яка повідомила про факт шахрайства. Поліцейські встановили, що у відділенні банку до жінки підійшов чоловік, який запропонував допомогу у здійсненні комунальних платежів у терміналі самообслуговування. Жінка погодилась і дала йому готівку і карту для оплати. Зловмисник взяв гроші і непомітно для старенької авторизував свою банківську карту у платіжному терміналі, сплатив усі платежі та віддав жінці квитанцію про оплату у підтвердження. І після того, як жінка пішла, чоловік зателефонував у службу підтримки банку та повідомив про помилку оплати і необхідності повернення грошей на його рахунок.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Якщо Ви постраждали від дій даного шахрая, поліція просить звернутися по тел.: 102. 0965869441, 0675686298.

Читайте також: