За добу кількість інфікованих коронавірусом у Кам’янському збільшилась до 4

Ще два випадки захворювання на Сovid-19 підтвердилися в Кам’янському. Це два чоловіки 42-х і 35 років, співробітники ДМК. Стан пацієнтів середнього ступеня тяжкості і на даний момент вони знаходяться на лікуванні в 7-й міській лікарні, — повідомив сьогодні зранку міський голова Андрій Білоусов.

Таким чином загальна кількість хворих на Сovid-19 у нашому місті за добу збільшилась до 4 осіб. Перший хворий, про якого повідомляли вчора зранку, також був співробітником ДМК, його госпіталізували до інфекційної лікарні №21 у Дніпрі.

Також вчора стало відомо і про другого хворого: чоловіка старше 30 років, який приїхав в місто з іншої країни. При обстеженні були отримані позитивні результати, що підтверджують Covid-2019. Стан здоров’я чоловіка задовільний, він знаходиться вдома на самоізоляції, за ним організовано медичне спостереження.

Нагадаємо, у місті створені мобільні групи фахівців, які щодня стежать за всіма, хто знаходиться на самоізоляції, прибув з-за кордону і має погане самопочуття.

Вранці, 9 квітня, мер міста Андрій Білоусов провів оперативну нараду щодо появи офіційно підтверджених діагнозів.

Правоохоронними органами збирається вся інформація про хворих, визначається коло людей, з якими вони контактували, всі вони спрямовані на ізоляцію. За місцем проживання хворих проводиться дезінфекція. Всім відповідальним службам дано вказівки по контролю за ситуацією.

«Я в черговий раз закликаю кам’янчан з усією відповідальністю поставитися до дотримання карантину. Ситуація знаходиться під контролем», — сказав Андрій Білоусов.