Час для фантазій про місто та спорт настав в Кам’янському

Час для фантазій про місто та спорт настав в Кам’янському

Конкурси на кращий святковий логотип «270-та річниця з дня заснування міста Кам’янське» та історію про спорт оголошено в місті на цьому тижні.

Автор: Валентин Фіголь.

Унікальний символ

Положення про відкритий конкурс на створення логотипу свята «270-та річниця з дня заснування міста Кам’янське» затверджено днями міським головою Андрієм Білоусовим.

Логотип – це  якісь знаки, які мають символізувати наше місто та його 270-річчя. Логотип, за задумом організаторів конкурсу, має показати унікальність Кам’янського, щоб місто та його громада були впізнавані по цьому візуальному символу.

Під час створення логотипу авторам слід врахувати, що логотип може використовуватись: на інформаційно-рекламній, подарунково-сувенірній продукції; на дороговказах та позначеннях туристичних об’єктів туристичної інфраструктури; під час проведення культурно-масових заходів (фестивалів, концертів, парадів, виставок тощо) на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Логотип може складатися з будь-якої комбінації позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність громади. Логотип не може змінювати офіційну символіку громади міста (гімн, герб і прапор).

Оголошення про початок конкурсу та Положення про конкурс опубліковано на офіційному сайті Кам’янської міської ради ради  та сайті департаменту з гуманітарних питань міської ради, сторінках управління молоді та спорту міської ради та Молодіжної ради міста. Детальніше про умови конкурсу читайте тут.

Спортивні байки

Конкурс історій про свій спортивний досвід оголошує міське управління молоді та спорту міської Кам’янського.

 « У кожного з нас є цікаві моменти пов’язані зі спортом, які запам’яталися на все життя. Ми пропонуємо поділитися вашою історією про день або мить, яка найбільше вас вразила, – написали організатори конкурсу. – Це можуть бути веселі та курйозні моменти, зворушливі історії, розповіді про першу перемогу чи про рекордні досягнення та інше».

Переможці та призери будуть визначені у трьох вікових категоріях:

– до 10 років;

– від 10 до 16 років; 

– від 16 і старше. 

Усі вони будуть нагороджені грамотами управління молоді та спорту міської ради та подарунками.

Обов’язкові умови:

– ваша історія повинна бути не більше двох сторінок А4;

– вкажіть своє ім’я, прізвище, вік та вид спорту, про який йдеться мова в історії

За бажанням можна додати ваші спортивні фотографії зі змагань чи тренувань.

Оргкомітет конкурсу очікує на ваші спортивні історії до 24 квітня 2020 року на електронну пошту ([email protected]) з позначкою «конкурс «Вражаючий спорт».