Аварійну школу в Кам’янському ремонтуватиме обласна влада

Реконструкцію будівлі середньої загальноосвітньої школи №20 міська рада планує передати в повноваження обласної влади.

Автор: Валентин Фіголь.

Проект рішення про подальшу долю аварійної школи підготовлено на розгляд наступної, 42-ї сесії міської ради.

Проект майбутнього рішення передбачає надати дозвіл департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради на передачу функцій замовника на об’єкт  «Реконструкція комунального закладу  «Середня загальноосвітня школа №20 ім. О.І. Стовби» Кам’янської міської ради за адресою: вул. Стовби, 2, м.Кам’янське». Функції передаються до департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

В разі прийняття рішення на наступній сесії міськради наш департамент ЖКГ передасть в область проектно-кошторисну документацію і експертний звіт щодо розгляду проектної документації по об’єкту.

Після реконструкції будівля, за планом, буде передана на баланс комунальному закладу «Середня загальноосвітня школа №20
ім. О.І. Стовби» Кам’янської міської ради.

Школа №20, нагадаємо, стоїть порожньою з початку навчального року. В кінці минулого літа в старому корпусі школи обвалився фрагмент фасаду через те, що підрядники неправильно відремонтували дах. Другий, новіший корпус школи, перебував на капітальному ремонті, тому на початок навчального року школа опинилась закритою. Міське самоврядування, після довгих та непростих консультацій з батьківською спільнотою, вирішило перевести школярів та педагогів до інших учбових закладів. Для дітей було організовано доставку до нових місць навчання шкільним автобусом.

Долю аварійної школи вирішували кілька комісій. Наймали експертів. Потім кілька місяців, як розповідав перший заступник міського голови Олександр Чернишов, посадовці не могли отримати експертний висновок. Міська влада бідкалась, що реконструкція школи занадто дорога для міського бюджету.

Врешті, обласна рада прийняла рішення взяти реконструкцію під свою опіку. Департамент ЖКГ ОДА вже оголосив тендер на цю роботу вартістю 49 мільйонів гривень.