Ринки сьогодні в Кам’янському ще працювали. Частково

Попри вчорашню обіцянку Віктора Ляшко, головного санітарного лікаря України, закрити ринки по всій країні, сьогодні в Кам’янському працювали і Центральний, і оптовий овочевий ринки. Продавці та покупці в переважній більшості дотримуються особистої безпеки.

Автор: Сергій Гузь.

На оптовому овочевому ринку по вулиці Республіканські зранку було не велелюдно. В основному з машин торгували картоплею під посадку самих різноманітних сортів. Більшість продавців були у масках, хоча траплялись і такі, хто санітарні правила ігнорував. Саме через таких продавців та відвідувачів вчора головний санітарний лікар пообіцяв скасувати власну постанову, яка дозволила часткову роботу ринків по всій країні.

Проте в адміністрації оптового ринку нічого про заборону роботи не знають. «Ми поки ніяких заборон не отримували. Як тільки скажуть закрити ринок – закриємо», — пояснив чоловік, що знаходився в приміщенні адміністрації.

Попри будній день припаркуватись на вул.Мурахтова непросто.

А от на Центральному ринку відвідувачів значно більше. Практично як завжди працює м’ясний павільйон, хіба що усі в масках. Ближче до обіду вже поменшало продавців птицею та не видно було тих, хто зазвичай торгує молочними виробами.

Найжвавіше у рядах, де продають розсаду, насіння та інші речі для дачників та городників. Ціни на розсаду помідорів на диво дуже низькі – 5-6 гривень за кущик, хоча продавців ще не так багато. Також можна купити розсаду капусти, перців, та деякі квіти. А от огірками чи баклажанами ще не торгують – холодно, кажуть продавці.

Чи закриють найближчим часом ринок ніхто з відвідувачів ринку не знає, але сподіваються, що торгівлю саме насінням, розсадою та іншими дрібницями для городу поки що обмежувати не будуть. Бо треба ж встигнути все посадити.

А от та частина ринку, де торгують інструментом, сантехнічними та іншими запчастинами і речами – практично повністю закритий. Лише деінде можна побачити відкритий лоток: то продавці дають комусь з постійних клієнтів запчастину, бо сантехніка ж не вічна. У багатьох зачинених торгівельних місцях є оголошення з телефонами власників. Тож якщо щось треба – можна дзвонити і замовляти. Кажуть, що потрібну річ можна буде забрати на ринку або ж навіть її доставлять додому, в залежності від вартості покупки.