Zoom-конференції та окрема зала для журналістів: як проводитимуть сесії Кам’янської міської ради в період карантину

Zoom-конференції та окрема зала для журналістів: як проводитимуть сесії Кам’янської міської ради в період карантину

З метою попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, міська рада вирішила:

  • тимчасово, на період дії в Україні встановленого Кабінетом Міністрів України карантину, встановити обмежену кількість осіб, присутніх на сесіях Кам’янської міської ради, відповідно до встановлених обмежувальних протиепідемічних норм.
  • На пленарні засідання та засідання депутатських комісій Кам’янської міської ради можуть допускатися помічники депутатів за попередньо поданим списком до відділу секретаріату міської ради з обґрунтуванням необхідності присутності помічників.
  • Головам постійних комісій, керівникам депутатських фракцій Кам’янської міської ради проводити засідання виключно в приміщенні Кам’янської міської ради.
  • Депутатам Кам’янської міської ради обмежити кількість публічних зустрічей, прийомів з великою кількістю громадян, а у разі необхідності проводити такі зустрічі за умови виконання протиепідемічних заходів.
  • Запровадити на період дії встановленого в Україні карантину особистий прийом громадян керівництвом та депутатами Кам’янської міської ради через засоби телефонної, електронної комунікації та віддаленого конференц-зв’язку Zoom Video Communications.
  • Адміністративно-господарчому відділу міської ради обладнати сесійний зал відповідними обмежувальними засобами захисту для присутніх в сесійному залі, з урахуванням протиепідемічних норм.
  • Комунальному підприємству Кам’янської міської ради «Міська інформаційна служба» забезпечити трансляцію пленарних засідань Кам’янської міської ради та обладнати приміщення для роботи представників засобів масової інформації, з урахуванням протиепідемічних норм.
  • Відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради завчасно сповіщати засоби масової інформації про порядок, місце і час проведення трансляції.