7-му лікарню Кам’янського забезпечили обладнанням та експрес-тестами

7-му лікарню Кам’янського забезпечили обладнанням та експрес-тестами

Офіційно

Медики Кам’янського забезпечені всім необхідним для надання кваліфікованої допомоги пацієнтам з Covid-19.

Вчора, 15 квітня, біля міської лікарні № 7 відбулася передача нового медичного обладнання та експрес-тестів для лікування і оперативного виявлення захворювань на коронавірусну інфекцію.

У заході взяли участь Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, представник компанії “Метінвест”, член обласного штабу з протидії коронавірусу Дмитро Мурашко, генеральний директор ПАТ «ДКХЗ» Євген Дідусь, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Сердюк, керівництво і лікарі 7-ї міської лікарні.

👉Кам’янська міська лікарня № 7⃣ отримала допомогу для боротьби з Covid-19:✔️сучасне медичне обладнання, ✔️нові меблі та оснащення,✔️3000 експрес-тестів.Докладніше читайте за посиланням 👇https://belousov.dp.ua/novyny/7-mu-likarnyu-kamyanskogo-zabezpechyly-obladnannyam-ta-ekspres-testamy#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske

Опубліковано Андрій Білоусов Четвер, 16 квітня 2020 р.

Фонд Ріната Ахметова передав медикам Кам’янського 3000 тест-систем. На сьогодні це один із кращих інструментів для оперативного виявлення захворювання на Covid-19.

«Ми об’єднуємо наші зусилля з обласними та міськими штабами, щоб знати потребу і своєчасно забезпечити медиків усім необхідним. Тільки разом ми зможемо подолати цю інфекцію», – сказав Дмитро Мурашко.

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов подякував меценатам за надану допомогу.

«Я знаю, що Фонд Ріната Ахметова найближчим часом планує також придбати для нашого міста апарати штучної вентиляції легенів. Також ми чекаємо нові апарати ШВЛ з області. Зі свого боку ми передаємо 7-й лікарні переносний комплексний апарат УЗД, а також закупили меблі та необхідне оснащення для відремонтованих боксів інфекційного відділення, де проходять лікування пацієнти з коронавірусом», – сказав міський голова.

Валерій Сердюк зазначив, що 7-ма лікарня Кам’янського – одна з найкращих госпітальних баз в області, де працюють кваліфіковані анестезіологи та інший медперсонал.

«Міська влада в Кам’янському спрацювала дуже ефективно. Тут чітко організований і логічно продуманий процес госпіталізації і лікування хворих із різним ступенем тяжкості», – сказав Валерій Сердюк.