Відкрити ринки вимагають від влади підприємці в Кам’янському

Відкрити ринки вимагають від влади підприємці в Кам’янському

Кількасот підприємців прийшли зранку 27 квітня до міської ради Кам’янського – вимагати, щоб самоврядування відкрило міські базари для торгівлі. Міська влада запропонувала разом шукати рішення, як вийти з ситуації карантинних обмежень. Сьогодні до кінця дня ініціативна група має щось придумати, аби допомогти підприємцям повернутись до роботи.

Автор: Валентин Фіголь.

«З чого нам жити?» – ремствували торговці. Через карантин міська влада закрила ринки. В підприємців псується товар, який їм нема де продавати.

«Ми терпимо збитки, – наголосила Галина Залога, профспілковий лідер місцевих підприємців. – Податки плати, торгові місця оплачуй, а заробити де? Комуналку плати, на їжу теж потрібні гроші…» Уряд лише рекомендував міському самоврядуванню закривати ринки, наголосила пані Залога.

До підприємців вийшов заступник міського голови Костянтин Саусь, колишній директор центрального міського ринку. Він зауважив, що давно знає багатьох учасників акції і розуміє їх проблеми.

«Міська влада переймається вашою ситуацією, ми хвилюємось за долю мешканців міста, – наголосив К. Саусь.- Але є вертикаль влади: від нас теж вимагають повного закриття ринків!»

Підприємці та посадовець домовились, що зберуть ініціативну групу і засядуть за юридичні документи – вирішувати, як можна вийти з цієї скрутної ситуації. Пан Саусь пообіцяв підприємцям підтримку міського самоврядування. Сьогодні до кінця дня ініціативна група має щось придумати, аби допомогти підприємцям повернутись до роботи.

Акції невдоволення підприємців проходять днями в різних регіонах України. Вчора та позавчора підприємці намагались силою відкрити центральний ринок Кам’янського.

Читайте також: