Дорожні ремонти, роковини статусу міста Кам’янського та відсутній потерпілий в анонсованому суді

Автор: Валентин Фіголь.

У місті почався сезон ремонту доріг

Сьогодні на Січеславському шляху від перетину з проспектом Конституції в бік Баглію підрядники латали дорожнє покриття великими і малими латками.

Скоро дорожні ремонти розпочнуться скрізь: департамент ЖКГ днями провів 6 нових тендерів на поточний ремонт дорожнього покриття, кожний не менш ніж на 3,5 мільйони гривень. Переможцем визнано  ТОВ «БП «МАГІСТРАЛЬСЕРВІС», зареєстроване в місті Кам’янське.         

Триває ямковий ремонт дороги до садових товариств, розташованих біля греблі ГЕС. Задля ямкового ремонту залучили нову дорожню техніку — спеціального автомобілю для ямкового ремонту (УЯР).

«До мене звернулися власники лівобережних дач з проханням надати допомогу в ремонті дороги. Ця дорога не перебуває на балансі міста, але я знайшов можливість і наразі ми виконуємо тут ямковий ремонт за допомогою автомобіля УЯР. У такий же спосіб в подальшому ми відремонтуємо дорогу до дач на Соцмісті. Я розумію, що дачні ділянки є у тисяч жителів нашого міста, і вони дуже часто на них бувають, тому ми відремонтуємо й ці дороги», — розповів про цю радісну для садоводів новину Андрій Білоусов, міський голова.

Цього дня Кам’янське стало вперше містом

Сьогодні, 3 червня, виповнюється 103 роки з моменту, коли Тимчасовий уряд Російської імперії надав Камянському статус міста.

Як нагадала Тетяна Герасюта, заступник директора централізованої бібліотечної системи Кам’янського, в журналі засідань Тимчасового уряду від 3 червня 1917 року було написано: «Слушали: Представление Министерства Внутренних Дел о преобразовании 41 сельского поселения в города с введением в них Городового Положения». До протоколу засідання додано перелік поселень, де під номером 7 значиться село Кам’янське Єкатеринославської губернії, з присвоєнням йому статусу «город Каменский».

А 3 червня 2000 року в присутності президентів України Леоніда Кучми та Казахстану Нурсулатана Назарбаєва на проспекті Гімназичному було відкрито пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Його автор – член національної Спілки художників України, скульптор Гарнік Ашотович Хачатрян, та архітектори – Юрій Васильович Бєлобородов і Олександр Тимофійович Чегорка, член національної Спілки художників України.

Постраждалий не прийшов на суд

Сьогодні, як і писав «Пильний погляд», в Баглійському суді розпочався розгляд кримінальної справи про торішню бійку на БАМі. В бійці між мешканцями та працівниками охоронної фірми отримав травму голови один з охоронців. Підозрюваний, який від сьогодні може вважатись підсудним, каже, що не чіпав потерпілого, і немає жодних доказів, що це зробив він, а справу сфабриковано поліцейськими – перша слідча у справі вже звільнилась з поліції і сама опинилась під слідством.

Отже, сьогодні справу почала розглядати суддя Валентина Тюлюнова. На сьогоднішнє засідання не прийшли ані потерпілий, ані його представник. Причину відсутності суду не повідомили. Суддя вирішила, що проводити засідання без потерпілого – це порушення його прав. І відклала справу. Наступне засідання призначене на 3 серпня, бо у всіх відпустки.