Опалювальний сезон 2020-21 в Кам’янському: нові постачальники та нові рахунки

Опалювальний сезон 2020-21 в Кам’янському: нові постачальники та нові рахунки

Комунальники розповіли, що змінилось в схемі теплопостачання та у формі рахунків за послуги централізованого опалення.

Автор: Валентин Фіголь.

В опалювальному сезоні 2020 –2021 років, відповідно до рішень виконавчого комітету Кам`янської міської ради, надавачами послуг з постачання теплової енергії для населення визначені:

– АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» обслуговує мешканців правобережної частини міста, які споживають теплову енергію від джерела ДТЕЦ.

Прийом здійснюється за адресою м. Кам янське, вул. Заводська, 3,тел. для довідок: 0-800-33-92-15.

– КП КМР «Кам`янська теплопостачальна компанія» – обслуговує споживачів, які отримують опалювання від лівобережної котельні, а також мешканців правого берега, які отримують опалення від котелен по вул. Колеусівська,26, Дальня,22А; вул. Алтайська,32А. Прийом здійснюється за адресами: бул. Будівельників,26Б, вул. Дальня,22А., тел. Для довідок: 0-800-33-97-15.

З початком нового опалювального сезону змінено форму рахунку- повідомлення за послуги, які споживачі отримають за жовтень 2020 року.

При цьому комунальники звертають увагу: відповідно до Правил надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених Постановою Кабінетів Міністрів України №830 від 21.08.2019, розрахунки за послуги здійснюватимуться за фактично спожиту кількість гігакалорій, незалежно від того, чи встановлений прилад обліку теплової енергії.

Для споживачів, яким раніше плата за послуги нараховувалась із розрахунку вартості опалення 1м2, до встановлення приладу обліку, кількість спожитої теплової енергії визначатиметься за встановленою органом місцевого самоврядування нормою споживання, перерахованою залежно від температури зовнішнього повітря.

Крім плати за послугу, в рахунку-повідомленні відображатиметься плата за абонентське обслуговування, розрахована відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №830. Цей платіж передбачений для абонентів, які здійснюватимуть розрахунки із постачальником послуг індивідуально (кожен мешканець будинку окремо).

В рахунку за жовтень 2020 року у мешканців правобережної частини міста, які мають борги за теплопостачання за послуги, надані до 2007 року, відповідна заборгованість буде відображена у графі «коригування» рахунку-повідомлення надавача послуг АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль».

Якщо ж станом на 1 жовтня 2020 р. наявний борг, що сформувався за період 2007 – 2020 років, таким абонентам буде доданий рахунок-повідомлення від КП КМР «Центральні тепломережі», якому відповідну дебіторську заборгованість передано відповідно до рішення Кам`янської міської ради  від 09.07.2020 №2 008-4/VII.

Також комунальники нагадали про необхідність укладання договору про надання послуг з постачання теплової енергії, згідно ст. 24 ЗУ «Про теплопостачання».