Новообрані члени міськвиконкому Кам’янського вчились керувати містом

Перша дорадча нарада виконавчого комітету міської ради Кмм’янського відбулась 24 листопада.

Автор: Валентин Фіголь.

Дорадча нарада – це коли члени виконавчого комітету збираються напередодні чергового засідання міськвиконкому, щоб обговорити питання порядку денного. Засідання призначене на 25 листопада – отже, сьогодні відбулась дорадча нарада.

Новообрані члени виконкому вперше зібрались на нараду. Тож почалась вона з того, що фахівці показали їм, для чого перед кожним учасником наради лежить планшет. В ньому можна побачити проекти рішень засідання виконавчого комітету.

Потім Світлана Колісніченко, керуюча справами міськвиконкому. Розповіла колегам про те, як працює цей орган міського самоврядування, які питання розглядає.

Свої рішення міськвиконком приймає на чергових засіданнях, розповіла С. Колісніченко. Трапляється, що рішення треба приймати нагально, не чекаючи чергового засідання. Тоді членів міськвиконкому опитують в телефонному режимі – за чи проти рішення.

Більшість проектів рішень були розглянуті майже без запитань. Новообрані члени міськвиконкому пожвавились, коли Ігор Задорожній, керівник служби по зв’язкам із громадськістю, розповів про рішення щодо акредитації журналістів при міській ради Кам’янського.

А чи будуть журналісти писати правду про діяльність міської влади, поцікавились члени міськвиконкому? І чи можна, якщо «виникнуть якісь питання до журналіста» — позбавити його акредитації?

«Акредитація – це угода між владою та ЗМІ, — пояснив І. Задорожній. – Ми їм надаємо інформацію в повному обсязі, а вони її правдиво висвітлюють».

На дорадчій нараді члени міськвиконкому просто приймають до уваги інформацію авторів проектів рішень, задають їм питання. А голосуватимуть за рішення вони завтра, 25 листопада.