Обрати нового газопостачальника мешканцям Кам’янського допоможе «ГазПравда»

Розмови про намір поміняти газопостачальника в Кам’янському гучнішають щодня. «Як його поміняти і що це дасть?» — цікавляться земляки.

Для допитливих та ініціативних споживачів в інтернеті існує сайт, який розповідає новини та надає консультації саме в новій для українців сфері демонополізації газопостачання.

Автор: Валентин Фіголь.

«Конкуренція на ринку газу дається взнаки.  Станом на вечір 26 листопада свої грудневі пропозиції для споживачів у сторону зниження переглянули 15 компаній, 30 компаній лишили їх на попередньому рівні й лише 9 постачальників підвищили ціни.

Пропозиції компаній усе ще суттєво різняться – на понад 3 грн на кубометрі», — повідомляє споживачів онлайн-консультативний центр ГазПравда: https://gazpravda.com.ua

Консультаційний центр ГазПравда створено для надання фахових роз’яснень українцям щодо постачання природного газу, за підтримки Всеукраїнського галузевого об’єднання «Федерація роботодавців нафтогазової галузі».

Нормативно-правові акти в газовій сфері часто змінюються, тому у споживачів, окрім зміни газопостачальника, є багато запитань щодо нарахувань за спожитий газ, незрозумілих боргових зобов’язань, процедури встановлення лічильників та шляхів вирішення різноманітних суперечливих питань.

Наприклад, до консультаційного центру ГазПравда надходить усе більше повідомлень про нарахування заборгованості споживачам «заднім числом». Додаткові нарахування пов’язані з «температурними» коефіцієнтами.

Фахівці ГазПравди запропонували алгоритм дій для споживачів, котрі прагнуть захистити свої права. Зокрема консультаційний центр підготував шаблони претензії до постачальника та скарг до НКРЕКП та Держспоживслужби, які можна побачити на сторінці центру.

Якщо ж чиясь ситуація складна та неординарна, споживач може отримати безкоштовну онлайн-консультацію експертів на сайт.

Експерти ГазПравди закликають споживачів газу об’єднуватись заради захисту своїх законних інтересів.

«Ми побачили результат громадської активності. Адже ті споживачі, які не побоялися погроз облгазів і газзбутів, замість того, щоб покірно сплатити «минули коефіцієнтні борги», написали претензії та скарги до НКРЕКП. Вони захищали свої права й побачили, що їхній «борг» зник, а газ відрізати ніхто більше не планує. Очевидно, що «коефіцієнта» проблема ще не до кінця вирішена, але завдяки таким небайдужим і сміливим споживачам вдалося запобігти зловживанням і тиску монополістів», — зауважила координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм громадянської мережі «Опора» Тетяна Бойко.