На Дніпропетровщині правоохоронці тиждень шукали хлопця, який поїхав за тисячу кілометрів

На Дніпропетровщині правоохоронці тиждень шукали хлопця, який поїхав за тисячу кілометрів

Неповнолітній потягами проїхав через усю Україну та доїхав до Чернівців. На щастя, дитину вчасно виявили чернівецькі поліцейські біля залізничного вокзалу та повідомили колег з Павлограда, повідомляють у Нацполіції.

27 січня до поліції звернувся батько хлопця та повідомив, що 24 січня його син пішов з дому, а через день подзвонив та повідомив, що вирушив до міста Київ. Після цього зв’язок з дитиною урвався.

На пошуки неповнолітнього було задіяно особовий склад павлоградської поліції, працівники ювенальної превенції ГУНП в Дніпропетровській області, орієнтовані  всі підрозділи Національної поліції України.

4 лютого дитину вдалося розшукати у Чернівцях. Поліцейські ювенальної поліції Павлограда разом з батьком вирушили за хлопчиком і вже 5 лютого доставили його додому. На питання, чому він втік з дому, повідомив, що має бажання побачити всю Україну.

За час своєї мандрівки дитина не стала жертвою злочину чи нещасного випадку. Відносно батька правоохоронці склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). З дитиною провели профілактичну бесіду про наслідки, до яких можуть призвести мандрівки без дорослих.