Екс-директор УКОЖФ Щебетова не прийшла поновлюватись на роботу

Екс-директор УКОЖФ Щебетова не прийшла поновлюватись на роботу

Екс-директор КП УКОЖФ Тетяна Щебетова, яка через суд домагається відновлення на посаді, не прийшла на домовлену зустріч з представниками міського самоврядування.

Автор: Валентин Фіголь.

Про спроби колишнього директора  КП УКОЖФ відновитись на роботі в Кам’янському стало відомо вчора, 9 лютого: звільнена міським головою Тетяна Щебетова прийшла до міськради з рішенням районного суду з Дніпра про відновлення її на посаді.

Екс-директора міське самоврядування запросило на ранок 10 лютого до ознайомлення з позицією міської влади. Вранці до конференц-зали міськради прийшли заступники міського голови Костянтин Саусь та Світлана Колісніченко, посадовці юридичної та кадрової служб.

Але Т. Щебетова на призначений час не прийшла. Тоді К. Саусь зателефонував їй. Пані Щебетова по телефону повідомила, що вона захворіла. Дізнавшись, що її чекають в міськраді, колишня керівник УКОЖФ спитала, чи будуть на зустрічі присутні журналісти. Так, будуть, відповів заступник міського голови, бо питання резонансне, і мешканці Кам’янського мають право знати, що відбувається. Тоді пані Щебетова сказала, що вона пізніше повідомить, коли зможе прийти на зустріч з представниками влади.