У Кам’янському 40 поліцейських шукали зниклого вихованця спецшколи

У Кам’янському 40 поліцейських шукали зниклого вихованця спецшколи

Неповнолітнього хлопчика шукали близько 14 годин, і знайшли в коморі одного з гуртожитків, поідомляють у Кам’янському районному управлінні поліції.

11 лютого близько 21:00 до поліції надійшло повідомлення про те, що зі спецшколи втік 11-річний хлопчик. Всю ніч правоохоронці перевіряли вокзали, торгівельні центри та занедбані будинки. Вони опитували водіїв міського транспорту, друзів та знайомих неповнолітнього. Постійно моніторили соціальні мережі, аби встановити можливе місце перебування хлопця. На жаль, нічні пошуки не дали позитивного результату.

Втім вже 12 лютого, близько 11:00, поліцейським вдалося встановити місце перебування неповнолітнього – він ховався в коморі одного із гуртожитків на лівобережжі міста.

Як було встановлено, хлопець знав, що його розшукують, тому через соцмережі дізнавався у друзів про те, де його шукають поліцейські. Для прогулянок обирав малолюдні вулиці або місця, де можна швидко заховатися. Попри такі хитрощі, хлопця розшукали. Живою та неушкодженою дитину повернули до місця проживання.