Кам’янські шашкісти стали кращими в обласних змаганнях

12 лютого стали відомі призери та чемпіони обласних змагань з шашок-64 серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 10 років.

У запеклій та напруженій боротьбі за нагороди змагань та звання “Кращого шашкіста області-2021” серед юнаків завоював учень СЗШ№30 Кривоніс Максим (м.Кам’янське, тр.Губарева А. І., ДЮСШ№3). Спортсмен протягом турніру показував впевнену гру і на фініші для суперників був недосяжним: його результат 15 очок з 16 можливих. На другому місці шашкіст з Кривого Рогу Єлін Максим. Третє місце посів учень академічного ліцею 15 Сич Тимофій (м.Кам’янське, ДЮСШ№ 3, тр.Губарєва А.І. ) .

У змаганнях дівчат з сумою очок 12 з 14 можливих перше місце виборола учениця ліцею НІТ Діденко Марія. (м.Кам’янське, тр. Губарєв І.В., ДЮСШ№2). На другому місці з 10 очками – учениця НВК “Ор Авнер” Савінська Зоряна (м.Кам’янське , тр.Савінський Д.О. ДЮСШ№2). Замкнула трійку призерів вихованка ДЮСШ№2 Гомілко Міла (м.Кам’янське, тр. Савінський Д.О.).