У 2021 році понад 170 дітей-сиріт із Дніпропетровщини отримають житло

У 2021 році понад 170 дітей-сиріт із Дніпропетровщини отримають житло

Цьогоріч вже 30 дітей-сиріт області отримали власні оселі. Житло придбали державним коштом. Загалом до кінця року новосілля справлять понад 170 хлопців та дівчат від 16 до 23 років. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.

«Кошти на покупку житла дітям-сиротам виділяє держава. Вони надходять на спеціальні особисті рахунки. Допомагаємо зібрати документи. Перевіряємо стан квартири, щоб були справні комунікації, хоча б невеличкий ремонт, меблі», – розповіла перша заступниця голови Верхньодніпровської РДА Наталія Полішко.

Раніше діти-сироти могли обрати житло лише в тому регіоні, де стали на облік. З 2021-го – в будь-якому куточку України. Зробити це необхідно протягом року після надходження коштів на рахунок.

«На 2021-й область отримала майже 90 млн грн державної субвенції. Кошти – на зведення малих групових будинків, придбання будинків сімейного типу та житла для дітей-сиріт», – сказав начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.

Компенсація на придбання житла дітям-сиротам – від 400 до 700 тис грн.