Як мешканці Кам’янського матеріально допомагають правоохоронним органам

Як мешканці Кам’янського матеріально допомагають правоохоронним органам

Матеріальну допомогу поліції, СБУ, жіночій виправній колонії, центру підготовки наглядачів та службі судової охорони затвердила міськрада Кам’янського – всього на 4,5 мільйони гривень з міського бюджету.

Автор: Валентин Фіголь.

Є у нас така традиція, пояснив депутатам міськради Олександр Чернишов, перший заступник міського голови Кам’янського: державні силові структури та правоохоронні органи просять місцеве самоврядування про матеріальну допомогу.

Отже, міськрада на сесії 26 лютого затвердила дві міські Програми, за якими заплановано дати грошей з міського бюджету кільком державним установам.

Як мешканці Кам’янського матеріально допомагають правоохоронним органам - ФОТОБуло затверджено комплексну Програму забезпечення громадського (публічного) порядку та безпеки у місті Кам’янське на 2021–2025 роки. За цією Програмою місто виділяє в 2021 році по 2 мільйони гривень районному відділу поліції та міському відділу СБУ – на паливно-мастильні матеріали та різне причандалля, ремонт приміщень тощо.

Забезпечення Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України (знаходиться на вулиці Колеусівській) чотирьма  LED-телевізорами для навчального процесу обійдеться громаді в 100 тисяч гривень.

Забезпечення Державної установи «Камʼянська виправна колонія №34» матеріалами для проведення поточного ремонту у їдальні коштуватиме 200 тисяч гривень.

Забезпечення Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області  серверним та комп’ютерним обладнанням, блоками безперебійного живлення, металодетекторами ручними – 200 тисяч.

Згідно Програми підвищення боєздатності Кам’янського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України та військової частини А4608 на 2021 рік місто планує виділення 250 тисяч гривень військовому комісаріату – на оновлення оргтехніки. На сприяння військовій частині А4608 під час виконання завдань бойового чергування – 200 тисяч.

«Вони нас охороняють – ми їм допомагаємо…» – прокоментував наміри міського самоврядування пан Чернишов.

Втім, зауважив він, це тільки наміри: не факт, що всі ці заходи буде профінансовано – бюджетний рік обіцяє бути напруженим. Торік, наприклад, фінансування подібних Програм також було заплановано, але грошей не було виділено.