На Дніпропетровщині затримали розповсюджувачів дитячої порнографії

На Дніпропетровщині затримали розповсюджувачів дитячої порнографії

Поліцейські встановили, що зловмисники з вересня минулого року завантажували із власної комп’ютерної техніки в мережу Інтернет відео порнографічного характеру, зокрема з елементами дитячої порнографії, повідомляють у Нацполіції.

9 та 11 березня працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми спільно зі слідчими Криворізького районного управління поліції під процесуальним керівництвом прокуратури № 2 м. Кривого Рогу провели три санкціоновані обшуки. За місцями мешкання фігурантів було вилучено чотири ноутбуки, два планшети, п’ять флеш-накопичувачів,  вінчестер та системний блок.

Все вилучене направлено для проведення комплексної експертизи, після отримання результатів буде вирішено питання про вручення повідомлення про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 301(Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. За дане діяння передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Триває  досудове розслідування.