Проблема тротуарів в Кам’янському – питання стратегії

Проблема тротуарів в Кам’янському – питання стратегії

На початку весни пішоходи щороку згадують про те, чого бракує в Кам’янському – про тротуари та внутрішньоквартальні дороги.

Вирішення проблеми тротуарів залежить від майбутнього міста, кажуть місцеві архітектори та будівельники.

Автор: Валентин Фіголь.

Недоступна розкіш руху

Весною людям властиве бажання більше бувати на відкритому повітрі. Лікарі кажуть, що гуляти корисно для здоров’я. Та й щоб їжі купити чи «за комунальне» заплатити – для тих, хто не платить через інтернет, треба вийти з дому та пройтися дворами та вулицею туди й назад.

Проблема тротуарів
По таким тротуарам важко пересуватися будь-кому

Оцього 86-річний Іван Ігнатійович собі дозволити вже не може: самотній пенсіонер ходить лише спираючись на пересувні «ходунки». А по вулицях його району, як і багато де в Кам’янському, на такому «транспорті» не проберешся. Тротуари стоять розвалені часом та транспортом, а також – земляними роботами комунальників, які щось аварійно ремонтували під дорогою…

Кварталом нижче в під’їзді будинку, половина якого є аварійною, мешкають двоє інвалідів-«колясочників» (хай вибачають, якщо термін когось образив). Так вони теж не можуть виїхати з під’їзду через пошкоджені тротуари та внутрішньодворові дороги.

Окрім таких, в Кам’янському живуть тисячі людей, яким важко регулярно ходити по бездоріжжю: вагітні, мами з колясками, жертви артритів та інваліди, хворі на ДЦП тощо…

Залежно від фінансування

Щорічно прикмета ранньої весни – свіжі ями та асфальтові латки на дорогах. На значних автодорогах міста якраз ведуться роботи, які міський голова Андрій Білоусов назвав аварійними, а раніше називали ямковим ремонтом.

Тимчасом у дворах житлової забудови весна щороку виявляє все нові сліди руйнації доріг та тротуарів. Особливо це характерно для правобережної частини міста з більш старою забудовою.

Проблема тротуарів
Ремонт внутрішньоквартальних доріг минулого року, лівий берег

Щороку в місті виконується певний об’єм ремонтів на внутрішньоквартальних та дворових дорогах. Торік було відремонтовано 45 тисяч квадратних метрів таких доріг, нагадував А. Білоусов, підводячи підсумки роботи в минулому році.

 

В 2021 році на ремонт внутрішньодворових доріг, тротуарів та відмостків, згідно Програми розвитку житлового господарства, планується спрямувати 50 мільйонів гривень.

Але це поки що лише мрії, визнає Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ та капітального будівництва Кам’янського. Поки що департамент навіть не складав конкретних планів ремонту внутрішньоквартальних доріг та тротуарів. «Не сподіваємось на фінансування, бо бюджет цьогоріч чекають серйозні виклики…» – пояснив ситуацію посадовець.

Старий вузол

Руйнування дорожнього та тротуарного покриття пов’язане ще з одною гострою для Кам’янського проблемою. Щоразу після опадів та розтавання снігу вода змиває шматочки асфальту, шлаку та іншого мотлоху з доріг в зливову каналізацію, а також в колодязі каналізації на вулиці. Каміння забиває вщент каналізаційні комунікації, вода збирається під землею і шукає виходу, що спричиняє підтоплення довколишньої території та будинків. Підтоплення фундаментів та підвалів фахівці вважають чи не головною причиною руйнування будинків.

Підтоплення територій – одна з гострих екологічних проблем Кам’янського, регулярно нагадує скрізь Євген Колішевський, виконавчий директор ГО «Голос природи».

Юлія Саєнко
Юлія Саєнко, начальник міського управління архітектури Кам’янського

Отак інфраструктурні проблеми міста зав’язуються вузлами, які затягувались десятки років. Місто живе з тим майном, яке збудоване давно, багато років як слід не експлуатувалось, і тому ця експлуатація дедалі дорожчатиме, нагадала Юлія Саєнко, начальник міського управління архітектури Кам’янського. І архітектори, і фахівці житлово-комунального господарства – заручники бюджетної ситуації, визнала вона: ні будувати, ні ремонтувати місто не може, поки не заплачені зарплатня працівникам бюджетної сфери…

Відбуватись щорічно лише латанням окремих ділянок тротуарів та внутрішньоквартальних доріг буде дедалі важче, бо руйнування випереджає темпи ремонтів, попереджає Еліна Павлік, інженер-проектувальник підрядної організації, яка багато чого відремонтувала в Кам’янському. Латка є латка – ніколи не скажеш напевно, скільки вона протримається, акцентувала фахівець.

Відновлення має бути плановим

Звичайно, доводиться вибирати, де ремонтувати дороги та тротуари спочатку. Визначаючись з чергою, посадовці виходять з того, скільки людей користується зруйнованою дорогою, пояснив міський голова А. Білоусов, розповідаючи про ремонтні роботи 2020 року.

реновація
В старих кварталах вигідніше робити реновацію житла, ніж почергово латати аварійні будинки чи дороги

Будь яке оновлення залежить від фінансування, нагадує архітектор Саєнко. Іноді будувати нове вигідніше, ніж ремонтувати старе. І тут варто згадати про реновацію житла, під час якої можуть взагалі зноситись старі райони і будуватись нові. Звичайно, і дороги з тротуарами будуть нові. Але для реновації потрібні зацікавлені інвестори, які мають розуміти – для кого вони будуватимуть.

Будівництво та відновлення мають бути плановими, впевнена і Е. Павлік. Інвестору, щоб вкладатись в проект, бажано бачити його майбутнє. Для цього в населених пунктах існують, наприклад, міські Програми розвитку, в яких записані такі заходи, як ремонт доріг та тротуарів.

Проблема тротуарів
Бруківка на тротуарах добре зарекомендувала себе у нашому місті

Цьогоріч, розповіла пані Павлік, в Кам’янському планується відновити тротуари на проспектах Свободи та Шевченко. Найбільш підходящим, на думку інженера-проектувальника, було би замостити тротуари бруківкою. Стан старої бруківки, покладеної в різний час підприємцями, вказує на переваги й недоліки брукування – фахівці мають змогу вивчити досвід попередників та зробити висновки.

Щоб Програми були певнішими, місто має бути привабливим для мешканців – отже, і для інвесторів, зауважила архітектор Саєнко. В Кам’янському задля цього, наприклад, буде розроблено електронний геопортал міста – майданчик, на якому потенційний інвестор зможе дізнатись багато корисного про наше місто.

 

Проблема тротуарів в Кам’янському – питання стратегії - ФОТО