У Кам’янському ремонтують трасу

У Кам’янському ремонтують трасу

Вперше за 20 років стартував ремонт автошляху Т – 04 -12 сполученням Кам’янське – Шульгівка – Михайлівка – Котовка – Перещепине – Чернявщина – Жемчужне, повідомляє Служба автомобільних доріг Дніпропетровської області.

Це перша дорога з якої починається ремонт територіальних шляхів Дніпропетровщини у будівельному сезоні 2021.
Автошлях Т – 04 – 12 було збудовано ще у 70 – ті роки минулого сторіччя. Завдяки програмі “Велике будівництво” дорога оновлюється вперше за останні 20 років.
Наразі розпочато роботи на ділянці км 18 + 790 – км 27 +00 від межі міста Кам’янське у напрямку с. Шульгівка. Дорожники виконують роботи з фрезерування старого дорожнього покриття.
Робочим проектом передбачено:
– ремонт асфальтобетонного покриття;
– після завершення робіт з укладання нового асфальтобетонного покриття будуть проведені роботи з нанесення дорожньої розмітки із застосуванням холодного пластику;
– видалення чагарнику, укріплення узбіч;
– встановлення нових дорожніх знаків.
Підрядник: ТОВ «Будінвест Інжиніринг». Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.
“Шановні водії! Відповідно до виконання робіт з поточного середнього ремонту рух громадського автотранспорту буде здійснюватися у реверсному режимі. Будьте уважними в місцях проведення робіт – дотримуватись швидкісного режиму та звертайте увагу на попереджувальні знаки”, – наголошують у Службі.
У Кам'янському ремонтують трасу - ФОТО