Поліцейські підбили підсумки профілактичного відпрацювання Кам’янського району

Поліцейські підбили підсумки профілактичного відпрацювання Кам’янського району

Під час відпрацювання підрозділами поліції Кам’янського розкрито 86 кримінальних правопорушень, виявлено 26 фактів незаконного обігу наркотичних засобів, складено 313 адміністративних протоколів. Також проведено 16 санкціонованих обшуків.

Профілактичне відпрацювання території обслуговування Кам’янського районного управління поліції відбулось 3 та 4 квітня. Головним завданням проведених заходів стала профілактика та розкриття злочинів, запобігання незаконного обігу наркотичних речовин та зброї, профілактика шахрайств, перевірка дотримання населенням та суб’єктами господарювання карантинних заходів, дотримання вимог ПДР та правил торгівлі тютюновими та алкогольними виробами.

У результаті проведених заходів поліцейські виявили 26 фактів незаконного обігу наркотичних засобів, вилучили майже 1,2 кг канабісу, 70 мл опію  ацетильованого та метадон.

З незаконного обігу вилучено 80 патронів, гранату РГД-5 із запалом, 600 г вибухової речовини.

Також було затримано серійного грабіжника, який зривав з жінок золоті прикраси, і крадіїв з приватних домоволодінь.

Загалом за підсумками відпрацювання складено 313 адміністративних протоколів, з них 103 – за порушення карантину. Виявлено 68 порушень правил дорожнього руху. 12 водіїв притягнули до відповідальності за керування у стані сп’яніння.

Відпрацьовано 45 торгівельних об’єктів та виявили 15 фактів порушення адміністративного законодавства. Вилучено майже 5 тис. пачок цигарок, 450 літрів алкогольних напоїв та 10 кг тютюну, які реалізовувалися без відповідних документів.

Також поліцейські перевірили раніше судимих громадян, які перебувають під адміністративним наглядом, та відвідали родини, які опинилися у складних життєвих обставинах.