На Дніпропетровщині виготовляли та збували контрафактні алкогольні напої

На Дніпропетровщині виготовляли та збували контрафактні алкогольні напої

Дніпропетровською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно п’ятьох членів злочинного угруповання за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.255, ч.4 ст.28, ч.3 ст.199 та ч.3 ст.27, ч.4 ст.28, ч.1,2 ст.204 КК України (створення та участь у злочинній організації; виготовлення марок акцизного податку; незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів).

Про це повідомили в пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, мешканець Кривого Рогу створив злочинне об’єднання для одержання стабільного прибутку від незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку.

Так, у період з січня 2019 по серпень 2020 рр. зловмисники відкрили підпільний цех, обладнали його необхідним устаткуванням, масово виготовляли алкогольні напої шляхом розведення етилового спирту з водою, маркували пляшки заздалегідь придбаними підробленими марками акцизного податку, після чого збували через дрібні продуктові магазини на території Дніпропетровської та Херсонської областей.

Протягом однієї робочої зміни учасники злочинної організації виготовляли понад 8000 пляшок горілчаного сурогату, а всього більш ніж за рік реалізували близько 180 000 літрів алкоголю на суму понад 2 млн грн. Отриманий прибуток зловмисники розподіляли між собою в залежності від ролі та посади кожного.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Санкціями вказаних статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років.