У Кам’янському активно впроваджують мистецьку освіту без меж

У Кам’янському активно впроваджують мистецьку освіту без меж

У Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму в Мистецькій школі №2 відбувся захід за пілотним проектом «Мистецька освіта без меж», запровадженого у 2020 році спільними зусиллями Міністерства культури та інформаційної політики, а також Національної Асамблеї людей з інвалідністю України. Про це повдіомили у відділі культури департаменту з гуманітарних питань міської ради.

Директор Ксенія Зубріліна, заклад якої активно працює над впровадженням в місті інклюзивної мистецької освіти, поговорила з присутніми про проблеми аутичних дітей, наголосивши на необхідності допомагати їм сьогодні, щоб завтра наше суспільство стало доступнішим для таких дітей.

На теперішній час у закладі успішно навчаються 6 учнів з особливими потребами, 3 з яких мають діагноз аутизм. Викладачі мистецької школи Катерина Краснопьорова, Тетяна Фея, Лариса Путільцева знайшли підхід до своїх особливих учнів, які під час заходу продемонстрували свої досягнення: співали, грали на музичних інструментах разом із своїми друзями, учнями школи.

Усі присутні отримали позитивні емоції, тому що світ один для всіх, коли їм рухає дружба, доброта, порозуміння і творчість.