Проблема ринку праці Кам’янського – дисбаланс між попитом та пропозицією

Проблема ринку праці Кам’янського – дисбаланс між попитом та пропозицією

У Кам’янському міському центрі зайнятості відбулась робоча нарада, під час якої проаналізовано основні показники роботи в першому кварталі поточного року та намічено плани на майбутнє.
Офіційний рівень безробіття в Кам’янському складає 2,97%. На обліку в центрі зайнятості сьогодні перебувають 4356 безробітних. З початку року зареєстровано 2537 осіб, що на 10,3% менше, ніж станом на цю ж дату минулого року. В I кварталі року отримали роботу 1694 шукачів роботи, з них 1548 безробітних що на 18% більше, ніж минулого року. Працевлаштовано 47 осіб, що належать до соціально незахищених верств населення (переважно це учасники АТО, особи з інвалідністю).
На ринку праці Кам’янського основною проблемою залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Тож з початку року на замовлення роботодавців пройшли професійне навчання за затребуваними професіями 372 особи. Громадянам старше 45 років, для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці, видано 21 ваучер для підвищення кваліфікації. Стажувалось цього кварталу 170 осіб, майже всі після закінчення стажування чи навчання працевлаштовані.
З початку року до міського центру зайнятості роботодавці надали 2287 вакансій, рівень укомплектування яких становить 56%. Сьогодні в Кам’янському міському центрі зайнятості налічується понад 550 вакансій.
«На даний час є позитивна тенденція щодо збільшення кількості вакансій, поданих роботодавцями до центру зайнятості, тому дуже важливо продовжувати плідну взаємодію з роботодавцями як міста, так і району» – наголосив директор Кам’янського міського центру зайнятості Костянтин Гузенко. Керівник зазначив, що реалії сьогодення ставлять перед службою зайнятості багато задач, вирішення яких потребує нових підходів, особливо у період карантину. Фахівці служби шукають щодня дієві методи для найбільш ефективного надання допомоги та задоволення всіх потреб і сподівань як роботодавців так і шукачів роботи.