Кам’янський водоканал ремонтуватиме водогін на проспекті Свободи

Кам’янський водоканал ремонтуватиме водогін на проспекті Свободи

КП «Кам’янський водоканал» ДОР» планує проведення ремонтних робіт на проспекті Свободи. Буде відбуватися заміна аварійної ділянки водогону, яка є причиною поривів на проїзній частині площі.
“Щоразу фахівці водоканалу у короткі терміни усували витік води локально. Адже для проведення повної заміни цієї ділянки, у центрі міста, під трамвайними коліями, з необхідністю зупинки водопостачання на чималу частину міста, необхідно ряд підготовчих заходів, погоджень та виважених рішень. Впродовж місяця водоканал, із залученням всіх організацій , пов’язаних із життєзабезпеченням міста та місцевою владою, проводить організаційно-консультативні заходи для можливості скоротити терміни проведення таких робіт”, – повідомляє підприємство.
Попередньо планується з 5 по 9 травня проведення аварійно- відновлювальних робіт на площі Свободи, у зв’язку з чим буде обмежено водопостачання на деякі житлові будинки, заклади освіти та заклади охорони здоров’я.
“Підприємством буде забезпечено підвезення питної води, визначені місця та час підвозу. Більш детальна інформація буде опублікована пізніше, після завершення всіх підготовчих заходів”, – повідомляють у водоканалі.